lukenin beslenme günlüğü

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve lukegrimwood tarafından 22 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    bu sene biraz büyüyüp sonra define olmaya karar verdim bu kararı verdiğimde 64 şuan ise 66 kgyim hedefim 74-76 kilo arası onun dışında daha ne yiyeceğim
    ne kadar yiyeceğimi ayarlamadım çünkü dershanem daha başlamadı (aylar sonra bu yazıyı görücem umarım Uluslar arası İlişkileri kazanırım) :D neyse konuya döneyim.
    Sabah kahvaltım 21 eylül günü bozuktu aile ile pazar kahvaltılar bozuktur zaten bugün ara öğün yapamadım.
    Akşam yemeği 500 gr tavuk göğüsü, domates salatası, bir kase yoğurt, 4 dilim uno denge

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Sırf bu aile kahvaltıları yüzünden pazarları cheat day ilan ettim. :)

3. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    hahahah aynen pazarları aile saolsun cheat day kimi zatenda cumartesi geceleri arkadaşlar yüzünden alkolde olunca cumartesi 23:00 ile pazar 23:00 arası yaptığım oluyor abartmadan.

---- onun dışında kahvaltı 5 yumurta beyazı 2 sarısı biraz peynir domatesli biberli menemen 3 dilim uno light denge yedim.

4. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Öğle yemeği domates salatasi yanında 300 gr sarımsakl8 biberli tavuk göğüsü yan8nda biraz yulafli yoğurt 3 dilim uno light denge. İdman sonraki 300 gr göğüs 2 dilim uno denge. Gece eve giderken kabuklu fistik aldim 10 adet ondan yedim. Lor shake yaptım güzeldi. Şuanda yarının tavuklarını kızartıyorum

5. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Sabah kahvaltısı yine 5 yumurtalı lorlu menemen 3 dilim denge ekmek dershanenin 3.derse girerken ara öğün elma 5.derse girerken biraz kabuklu fıstık dershane cikisi 300 gr tavuk 2 dilim uno denge aksam yemeği domates salatasi yoğurt 3 dilim denge 300 gr tavuk biraz sonra yatmadan 2 lor shake içicem. Birazda hayattan bahsedicem özelim yok pek dershane başladı uzun zaman sonra erken kalkmak güzel ama zordu dershaneye yürüdüm sözeller iyiydi mat 2 ve geometriden anlamadim hayirlisi bakicaz calisicaz yapicaz ama sayisal konusunda çok gerginim sözele geçesim var onun dışında dershanedeki kız işleride güzel bakalım kıvırcığa gol atıcaz mı

6. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Bugün biraz öncelikle dershaneden bahsetmek istiyorum sözelim süper ve Eminden bi matematik konusu öğrendim yıllar sonra ama sayısal açığımı fizik kimya biyoloji ile kapatabilirim bugün Ramazanla bi cay ictik iyi çocuğa benziyor bakalim ama abilerinin baskısı ezilmisligi var çocukta neyse beslenmeye döneyim, sabah kahvaltısı dışarda yaptık patates ile ekmeğin tadini unutmusum shsbshs bugün ayrıca yuruyeerek otobüsten daha hizliyim neyse 2. Tenefus yeşil elma 4.tenefhs fistik sonra 300 gr tavuk 2 dilim ekmek bi ayran agranlada bi hoş oldu neyse ama etutte 4 tane polo seker yeme hatasi yaptim. Sonra bi mocha içme salakligi sonra evde aksam yeemgim hazir değil diye denge ekmek 2 dilim ile yoğurt fistik yedim şimdide 1.5 kg tavuk kizartiyorum ha eminlerde bi mocha daha içme salakligi yaptim yarin kendjmj Intervalde 30 dk cezalandiricam, ha bide yağ oranım düştü ama mekik çekmem lazım

7. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba okuyucu nasılsın keyifler nasıl ben bu ara baya iyiyim yeni uyku düzeni dershane ortam ders calismak hoşuma gitmeye başladı şuan tek sorun para birikimi herhalde neyse obada bakicaz. Onun dışında özge ile suskun kız arasında kararsızım XP ilk defa hayat güzel gidiyor eskisi kadar gecmksj düşünmüyorum onun dişinda sınıf biyoloji kimya ve fiziğe ilgisi olan tek kişi benim buda benim geometri, matematik eksigimi tamamlicak umarım bugün Fark ettim serkandan baya bir şey öğrenebilirim artık beslenme ve idman konusuna giriyorum. Bugün kendimi cezalandırdım 30 intervalde cardio yaptım artık eskisi kadar vucuduma aynada bakmiyorum uzun kollu giymek yakiyor ama daha yeni sonuçlar görmek pahabiçilemez sizi bilmem ama ben kolunnda yeni bir damar veya gogusumde yeni bir lif çizgi gördüğümde keyfimden geçilmiyor. Evet dün ki mochalar beni bozdu mekik ile cardio ile kurtardım bbugün keşke kendime gelmek için enerji içeceği icmeseydim neyse. Bugün 5 yumurta beyazi 50 gr lor kahvaltıda birazda aci biber, 2.tenefus yeşil elma 3. Tenefus fistik son tenefuste ise 350 gr kus basi göğüs yedim (tadı vasattı) artık yan8nda ayran 2 dilim light ekmek spor cikisi 400 gr tavuk gogusu ev yapimi ayran baya bi Meksika biberi ile öğünü kapattık 3 dilim light ekmek ve bir muz. Şuanda 1.5 kg tavuk kızartıcam gene artık 2 tatlo kaşığı yağ atiyorum ama nar gibi oluyor ve lezzetli ardından yar8n için paketlerin, işim bittikten sonra Lor shakeyi içer yatarim

8. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Bakalım ne desem ki şuan karnın biraz aç, onun dışında son zamanda hic bu kadar mutlu veya rahat olmamıştım dershane düzenin iyi belki şuan gelecekteki sevgilimle bakıştığımı ilerde buradan ona okuturum neyse bakalım bugün neler yemişim, sabah 6 yumurta 2 sarisi zeytin yağda kizarmis biraz peynir 2 dilim light ekmek ara öğün elma ilk tenefus ikinci tenefüs bir mandalina 3.tenefüs bir avuç fıstık öğle molası 300-350 gr göğüs 1.5 patates ve biber ekmek yok aksam lor shake yaninda 1 dilim ekmek 300 gr tavuk biraz fıstık idman günleri karbonhidratlı azaltıp doğal yağlara yöneliyorum onunda dış dışında sinema öncesi bi espresso ardından da bi sade kahve

9. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Immm bugün çok uyumuşum bok bir gündü aslında felsefe çözecektim yalan oldu dershane ödev kontrolu yaptirdim neyse antrenmanlara matematiği aldımda baslayamadım ım bugün bacak baston güzeldi bacakların 4-5 parça olmuş bakmayali gelişim güzel,sabah 6 yumurta beyazı 2 sari lorlu biberli menemen öğlen 300 gr tavuk gogusu 2 dilim kepek ekmeği yoğurt dershane cikisi 1 yeşil elma aksam spor sonrasi 400 gr tavuk 300 gr yoğurt koca kase barbunya 2 dilim ekmek patlıcam sandım :D

10. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    pazar günü kpss nedeni ile cheat day ilan ettim kahvaltıda 1 porsiyon kıymalı patatesli börek sınav çıkışı 2 3ü bir arada içtim ordan ananemde 1 kase barbunya 1 kase patatesli kıymalı yemek 2 tabak bulgur pilavi büyük bi kase yoğurt yedim ondan sonra dışarda 1 işkembe içtüm üstüne bi lahmacun :D oha bokunu çıkarmışım dün yazamadım zaten, bugünde bok oldu sabah kahvaltısını arkadaşlarda yaptım 1 yumurta 2 dilim burger reçeldi ekmekti fazla kaçtı öğlende 3 çeşit yemek yedim kelle, pilav musakka akşam yemeğindede köfte yicez bu 2 günü ziyan ettim ama pişmanım hafta sonlarından nefret ettim, kişisel pek birşey yazamadım bu ara hafta sonları bok gibiyim eskisi gibi yani

11. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Kardeşim günlük yapmışsın sen resmen :D Ramazan'a selamlar. Program kabataslak yeterli güzel duruyor.

12. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    İnsan ilişkilerini kaydetmekbiyidir dönüp baktığın zamanında onun hakkında ne düşündüğümü öğrenmek için güzel bir yol. evet bu şimdilik kabataslak bi beslenme kendimi diyet veya bulk diye şartlamıyorum kısaca buna düzenli ve ihtiyacıma göre beslenme diyorum ki stresse girmiyorum

13. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Bakalım 2.deneme sınavında türkçe 31 doğru 6 yanlis 3 bos sosyal 24 doğru 10 yanlis 6 bos mat 1 doğru 39 boş fen 4 doğru 1 yanlis 35 boş neyse bugün hiç pas vermedi benim ki. Neyse özgey gidişat iyi matematiği baya kasmam lazim neyse bakalım sabah 2 yumurta kirdim 1 dilim peynir ile tereyagli tenefuste 1 avuç fistik sonraki tenefus 1 mandalina sonra 1 yeşil elma öğle molasi 300 gr tavuk 2 dilim ekmek ayran sonra etüt eve gelince 1 koffte yedim akşamda bi 400-500 palamut yedim salata ile 2 dilimde ekmek güzeldi spor cikisi fistigi fazla kacirdimda neyse şimdide lor shake mi içtim yatiyorum cidden uykusuzum

14. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Kahvaltı acı biberli 6 yumurta beyazi 2 sarisi ekmek yok. 1. Teneffüs fistik 1 avuç 2.tenefus 1 avuç fistik daha 4.tenefus yeşil elma öğlen 300 gr göğüs 2 ayran dershane cikisi bi işkembe 2 dilim ekmek akşamda 250 gr palamut 200 gr çinekop 1 dilim ekmek soğan salata yatmadan da biraz ceviz lor shake yaparim. Bugün yine düzgün test cozmedim kendime çok kızdım zaten ayşede sasirtti beni garip lanet olsun bakmayo beceremeyen benim yoksa kivircik iyidir neyse bakalim bizim ki daha acıcak mı kendini

15. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Günaydın dün kü beslebmemi bu sabah yazıcam unutmuşumda yazmayı öncelikle sabah 5 yımırta beyazı 2 sarı acı biberli 2 dilim ekmek ilk tenefus yeşil elma sonraki tenefus mandelina son tenefus 300 gr tavuk 2 dilim ekmek ardından idman idman sonrasi 1 avuç fistik bi avuç ceviz ondan sonra kıvırcıkla ders calisdik ödevler için numarasini aldim falan evdede barbunya içinde 100-150 gr kırmızı et yedim erken yattım test çözmek için kalkinca gece 4 te 2 avuç ceviz fistik 3 tanede havuçlu kek bu kotu oldu ama aç kalsaydımda test cözemedim bayt arifesi diye de şimdide kahvaltıda aile ile sucuklu yumurta yicem

Sayfayı Paylaş