Lucovitaal LIQUID FATBURNER-Yağlar Kasa Dönüşüyormuş ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Cattleya tarafından 6 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Öncelikle protein tozu dahi kullanmam ne satıcıyım ne içici bunu belirtmek isterim nette gezinirken böyle bir ürün denk geldi ve sizlerin bilgilisine sunmak istedim palavramıdır etkilimidir.% 100 Doğal ürün yazdıkları için dikkatimi çekti.

Fazlalıklarınızı Kasa Dönüştürüyor

Lukovitaal Likid Formül ile fazlalıklarınızı kasa dönüştürüyor.

ermojenikler = Isı arttırıcılar Vücudun yağ yakmasını uyarırlar. Yağ yakıcı termojeniklerin vücudun yağ yakma mekanizmasını uyarmaları sonucunda, vücut enerji ve ısı üretir, vücut ısısı yükseltildiğinde vücudun yağ yakma hızıda artmakta ve bu da hızlı zayıflamaya neden olmaktadır. Özellikle kan dolaşımının yoğun olduğu ve vücut ısısının daha fazla olduğu bölgelerde bölgesel zayıflama daha hızlı olmaktadır. Lucovitaal Zayıflama için oldukça ideal bir maddedir.

- İştahı keser
    - Yağları yakar
    - Enerji verir Lucovitaalsizi tok tutar
    - Mide kazınmalarından kurtarır.
    - Termojenik etkilidir.

Lucovitaal, Birkaç kalori yakmak için spor aletlerinde saatlerce zaman kaybetmeden, hızlı yağ yakımı ve daha fazla hareket kabiliyeti sağlanmasına yardımcı olur. Yağların hızla parçalanması ve vücutta birikmiş yağların dışarı atılması yönünde yardımcı olan doğal kafein, karnitin ve yeşil çayın bu yönde ki güçleri birleştirilerek hazırlanmış Lucovitaal, etken maddeleri ile bağışıklık sistemini de destekleyerek, hastalıklara karşı direncimizin de artmasına yardımcı olur.

Nasıl Kilo Verdiriyor?

Formülündeki bileşenler sayesinde karbonhidratların karaciğer tarafından yağ deposu haline gelmesini engeller, yağ birikimini kontrol altına alarak kolesterolü düşürür ve iştah kontrolü sağlar.

Termojenik zayıflama ile metabolizma hızlanır, vücut ısısı artar ve vücut yağ depolarındaki yağları yakmaya başlar. Yakılan yağlar göbek ve basen bölgesinde kasa dönüşür. Ayrıca bağışıklık sistemini destekleyerek hastalıklara karşı dirençli bir hale gelmenizi sağlar.

Lucovitall Amerika dan FDA onaylı İthal bir üründür.

Mynetten alıntıdır.Reklam kısımlarını sildim en reklamsız tanıtıcı hali bu :)

Ayrıca siteside şu vucutgelistirici.com bizim bu forum gibi sitelerle alakası yok ismi yanıltıcı olmasın böyle koymuşlar adını.Bilen birileri yorumlarsa sevnirim ayrıca bb.com tavsiyeli yazmışlar ?

Son düzenleme: 6 Ocak 2012
  2. hammercurl

hammercurl Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    antrenmana bile gerek yok, 2 kutuda herkes arnold..hyper_

onurr_535 ve Cattleya bunu beğendi.
  3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İçinde bildiğin l-carnitine, yeşil çay, kafein falan var, yeni mucizevi bir formül değil. Ben şu %100 doğal lafını görünce kıllanıyorum, onu belirteyim. Son yıllarda bütün reklamlarda %100 doğal, yok %100 bitkisel diye reklamı yapılıyor herşeyin, bilmeyen insanlar da zannediyorlar ki doğal olması demek yan etkisi olmayacağı anlamına geliyor. Zehirlerin çoğunluğu zaten doğaldır, bitkilerden elde edilir.

Formülü protein tozlarından 24 kat etkili yazıyor sağ üstte, bu ne demektir? Protein tozunun yağ yakıcı olduğunu kim iddia etti ki 24 kat etkili olsun bu ürün?

Sadece 14 günde forma girin ne demek mesela? 14 günde bu ürünü kullanıp forma gireceksek neden aylardır, yıllardır kendimizi paralıyoruz? Sizce bunların gerçek olma ihtimali var mı?

4. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    doxux haklısın doğal kavramına katılıyorum,bb damgasını görünce beni merak sardı foruma sunayım dedim mutlaka arkadaşlar duymuştur veya kullanan olmuştur diyerekten bakalım başka yorumlar gelecek mi

5. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Efekan mantığını kendine sakla konuyla ilgili içeriklerle iligili bilgin varsa yorum yap gereksiz mesaj atma

6. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    yaglar kasa donusuyor zaten yıllardan berı soylenen seyler o zaman ozellıkle bıra gobegı olanlar kullanmasın dusunsenıze kocaman abdomınellerı...

hammercurl bunu beğendi.
  7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ah ah keşke gerçek olsa :)

8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürün balon. Arkadaki sporcu Musclepharm ın sponsor olduğu sporculardan biri ve aslında bu reklam musclepharm shred matrix için. Ufak bir photoshop la değiştirip adı duyulmamış bir firmanın reklamı olmuş. Yukardaki ürünü hiçbir şekilde kimseye önermem. Biraz önce de websitesini musclepharm a bildirdim. Umarı en kısa sürede gereken işlemi yaparlar. Reklamın orjinali:

Son düzenleme: 7 Ocak 2012
    McOrco, doxux, Cattleya ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Bende konuyu açınca bi araştırma yaptım ürün karşıma hiç çıkmadı lucovitaalın sitesinde bile teşekkürler draft internette gördüğünüz böyle ürünleri paylaşınki yanılgıya düşmeyelim

Sayfayı Paylaş