Lowcarb diyetim yardimlarinizi bekliyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve uzerg tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaslar herkeze hayirli gunler internette lowcarb diyeti hakkinda ozellikle bodyforum olmak uzere cok program arastirdim ama bir turlu bulamadim hakkinda ogrendigim tek sey ise gunde 50 gri asmiycak karbo alimiydi ben de buna uygun olarak kendime bir program hazirladim yorumlarinizi bekliyorum ozellikle yanlis olan seyleri belirtirseniz cok sevinirim.
    PKY pro karbo yag demek
    Kahvalti
    P K Y
    30 gr yulaf 4 20 2
    300ml yagli sut 8 14 4
    1000 gr peynir 16 4 18
    5yum.5b1sari 15 0 2
    Toplam 43.18 38.5 26.2
    Top cal. 175.2 154 239
    Evet arkadaslar bu duzenle kahvaltidan 568 kalori aliyorum toplamda
    Ogle yemegi:
    300 gr tavuk gogus yagsiz tuzsuz:karbonhidrat 0 gr ,protein minimum 60 gr yag yok toplam 240 kalori.
    Yaninda bir salatalik veya domates onu yazmiyorum kalori besin degeri olarak.
    Ve bir de bi bardak meyve suyu o da 200 ml yaklasik 18 gr karbonhidrat yag protein esans miktarda yazmiyorum oyuzden.
    Aksam yemegi
    Az yagli ton balikli salata ton baligi 100 gr da 23 24 gr protein(henuz yagi ve karbonhidratini olcemedim)
    300 gr yagsiz tuzsuz kizartilmis tavuk 60 gr protein

Arkadaslar beslenme programim bundan ibaret 4 gundur uygulamaktayim ozellikle protein acisindan bir sikinti yasadigimi dusunmuyorum ve kahvaltimda da eksik bisiler varmis gibi gelmiyr ancak ogle ve aksam yemeklerim de bir eksiklik var cozemedim sadece tavuk yiyiorum cunku hani yanina baska bisi yok yardiminiz dokunursa cok sevinirim hayirli gunler herkeze....

Sayfayı Paylaş