Low carb ve kardiyo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve karbonoksit tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karbonoksit

karbonoksit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 10 gündür fazla olan yağ oranımı düşürmeye çalışıyorum. Bunun için "LOW CARB" diyetine başladım.
    Bir günde sabah 3 yumurta + peynir + salalata +1 dilim kepek ekmeği ve 2 kuru erik / öğlen 150 g tavuk bir miktar pilav ve yoğurt biraz sebze/3. öğünüm hemen hemen öğlen ile aynı. / akşam yatmadan önce 150 gr lor ve bir avuç badem yiyorum. 3 litre su içiyorum. Ayrıca hafta da bir günde serbest. Beslenme programım böyle. Her gün yaklaşık 40 -50 dk koşuyorum orta tempo koşudan sonra ısınma hareketleri yapıyorum. Yaklaşık 100 mekik (50 alt+50 üst) her gün 5 arttırarak şınav çekiyorum şu anda 55. Yaşım 22 kilom 10 günde 68.3 den 65.3 e düştü. Ayrıca takviye olarak sabah kahvaltıdan 30 dk önce 1 adet grenade thermo detonator kapsül ayrıca 3. öğünümden önce de 1 tane alıyorum. 3. öğünüm 17:00 gibi ben 19:00 da koşuya çıkıyorum. Size programım doğru mu? Hatalı kısımlar var mı? Kas kaybetmeden yağ yakmak istiyorum. Hafif üst karın toparlandı belli oluyor aynada bu arada. Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Sağlıkla kalın :3

2. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Programın gayet güzel, bunların yanında iki adet damb. ile veya bir salona kayıt olarak eş zamanlı kas gelişimini de desteklersen tadından yenmez.
    Yemek programına pilav ve makarna da ekleyebilirsin idea kilona ulaştıktan sonra.

karbonoksit bunu beğendi.
  3. karbonoksit

karbonoksit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkürler. 3 öğünde artık Tonbalık yiyorum tavuktan bıkmaya başladım :3 Ve barfiks çekiyorum 5 erden 3 set. Kilom şu anda 64 e düştü. Belirli bir incelme var ve daha güçlü hissediyorum kendimi. Ancak bel bölgesi özellikle alt ve yan tarafları hala duruyor. Onun dışında her yerden inceldim. Tavsiyesi olan var mı ? Bu bölgeler için vücut ağırlığımla nasıl çalışa bilirim ?

Sayfayı Paylaş