Low carb diyeti zararlımı ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Alihsan tarafından 6 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alihsan

Alihsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi forumlar herkese bu yaza doğru ilk defa definasyona giriyorum sadece göbek çevremde ve bacaklarımda bi miktar yağ var 3 gündür low carb diyeti uygluyorum bilgiler şu şekilde
    Kilo 75 yağ oranı 15.7
    Beslenme olarak günde ortalama 70-80gram karbo alıyorum hergün aburcubur yiyen bir insanım ama herşeyi kestim sadece kaliteli karbo ve protein tüketiyorum yağ tuz yok bu diyete aşırı çaba gösteriyorum 130 140 gramda protein alıyorum.Araştırmalarımın yarısında low carb iyidir deniyor diğer yarısında kas kaybı deniyor ve ben bu kadar emek veriyoken şansa bırakmak istemiyorum.Diyetimde bir yanlış veya low carb yapma diyen varsa dinliyorum tavsiyelerinizi şimdiden teşşekür ederim

2. cesajans

cesajans Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    grafik tasarım reklamcı
    Yer:
    antalya
    Antrenman yapıyorsun değilmi? Bence definisyon için güzel değerler,bunlara ilave olarakta bcaa + yeşil sebzeler + sızma zeytin yağı ( her öğün 1- 1,5 yemek kaşığı ) ilave edersen süper. Protein miktarını artırmanın sebebi zaten kas kaybı yaşamaman için, dediğim gibi bcaa ile de desteklersen sorun yaşamaz kas kaybını minumumda tutarsın, başarılar..
    Ha.. , bu arada o 70-80gr karbonhidratı da kompleks şekilde tüketmeye gayret et.

3. Alihsan

Alihsan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Evet yapıyorum 45 60 dk Ağırlık 15 dk tempolu yürüyüş 15 dk bisiklet sadece yulaf ve lapa bulgur yiyorum 0 şeker her öğün bir kaşık zeytinyağı çiğ içiyorum. Motive için sağol :D

cesajans bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş