low Abdominal erimiyor

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kaaneroz tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaaneroz

kaaneroz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Alt karın kasları ne yaparsam yapiim erimiyor cardio düzenli beslenme yapıorum ama ne yaptıysam yapayım olmuyor hata yaptıgımı da sanmıyorum ege üni b.e.s.y.o mezunuyum bunun üzerine çok ders işledik fakat ordaki az da olsa yağ tabakasını eritemiyorum doğal yollardan 4 * 4 lük yapmak istiyorum L-Carnitine kullanmayı düşündüm ama amerikada kaldığım dönemde ordaki sporcuların bana dedikleri çok farklıydı L-Carnite' nin hiç bir işe yaramadığını sadece para kazanma amaçlı oluğunu söylediler çünkü spor yapan kişilerin yağ hücreleri diğer kişilere göre daha farklı olduğunu söylediler. Üniversitedeki profesöre sordum onayladı o yuzden doğal yollarla o bölgeyi eritmek istiyorum fakat şuanda kas inşaa aşamasında olduğum için çok kardiyo yapmak istemiyorum. Beslenmem 4*4 lüktür bilinçli beslenirim zaten antrenörüm bu işi bilmemem ayıp herkes herşeyi bilemez şuanda tek takılıp kaldığım nokta çok çok az abs de yağ var aslında geliştirim orayaı fakat görünmüo yağdan dolayı ciddi antrenörlerden bilgi alabilirmiyim

kafa_

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
  3. Overlord

Overlord Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    bu biraz da genetik işi ama kas olarak bana yeterince gelişmemiş gibi geldi. alt karın için hangi hareketleri kaç tekrar ve haftada kaç kere yaptığını söylersen sana daha yardımcı olabilirim.

4. kaaneroz

kaaneroz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    çoğu konuda bilgim var ama eksiklerim de olabilir en iyi ben biliyorum diye iddaa etmedim bu işi gerçekten bilenler yardım edelerse daha iyi olur ondan bundan öğrenilmiş bilgiler yeterli olmuyor maalesef benim için * Yağ yakıcılar hakkında 100 araştırma varsa bunların 60 ı yağ yakıcılar etkisiz 40 etkili demektedir şeklinde üniversitede spor fizyolojisi dersi verenn bir profesör üstüne basa basa söyledi bu yüzden bende pek ilgilenmiyorum yağ yakıcılarla faydası var mı vaaar psikolojiikman rahatlatıyor ;) thums:

-------------------------------------------------

Alt karın için V up on bench 4*30 ve Leg Raise 3*20 çalışıyorum genelde

5. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    alt karın kası erimesi ne demek anlamadım ben ayrıca bu resmi nette daha evvel gördüm ve en az iki sene oluyor gördüğümü unutmam ayrıca o zaman bu resmi koyan arkadaşı okuduğumda kendine özgüveni fazlası ile vardı bu işte bi yaman çelişki var ama neyse....

6. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    neden hemen savunmaya geçiyorsun anlamadım bende zaten "bu konuda" diye belirtmişim. Sizinde belirttiğiniz gibi eksikleriniz olabilir. Bence her bilgi önemlidir. Topici admin veya mod açmadı diye içindeki bilgiler gereksiz değildir. Ben size laf atmak için bişi söylemedim öyle anlaşıldıysa üzgünüm...;)

7. kaaneroz

kaaneroz Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    2 sene önce de ben koymuştum şuanda da aynı olduğu için yeni bi resim koymadım özgüven her zaman var ama 2 seneden beri alt karın bölgesi erimedi büyük ihtimal genetik bir neden :) ayrıca alt karın kası bölgesi demek istedim çok ince detaylara girmeye gerek yok anlayan anlıyor zaten ;)

Sayfayı Paylaş