Lorsuz Shake ?

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve GençFitness tarafından 25 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. GençFitness

GençFitness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamün Aleyküm . Forumu 3 4 aydır takip etmeye çalışıyorum Temmuz dan beri de fitness ile uğraşıyorum ve ALLAH a şükür iyi de gelişmem olduğunu düşünüyorum ve çevremdekiler de aynı şekilde düşünüyor - evde yapmama rağmen - . Soruma gelirsek ; lorsuz ve protein tozsuz shake yapıyor musunuz muz + süt dışında . Peynir ve türevleriyle pek aram olmadığından bunu sorma ihtiyacı duydum . Yapıyorsanızda protein karb ve yağ miktari nedir . Eğer lorsuz ve protein tozsuz olmazsa mecbur lor da kullanırım . Acı çekmeden gelişme olmaz sonuçta . Antremandan sonra içiceğim bu arada saat 10.00 10.30 gibi antremanım bitiyor . Şimdiden Teşekkürler :) . ( 1.73 boy 80 kg a güncel ; 36 kol 29 bilek 110 omuz 89.5 bel bunlarda ekim ayına ait ölçüler bu hafta tekrar ölçeceğim . )

2. can3341

can3341 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    dostum lorsuz başka bir shake görmedim ama şunu daha önce izlemiştim

GençFitness bunu beğendi.
  3. GençFitness

GençFitness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler , fityemek ti galiba kanalın adı oradan da bulamadım lorsuzu demekki lor şart protein miktarının yükselmesi için :) . Siz kullanıyor musunuz acaba shake ?

4. can3341

can3341 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    dostum ben bir ara antreman sonraları kullanıyordum fakat bırkatım tadı ölümcül geliyordu tadı sana iyi geliyorsa gün içinde yatmadan önce de tüketebilirsin

5. GençFitness

GençFitness Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuyu açtığımdan beridir yapıyorum işin sırrı muzda olmayınca tadı biraz garip kalıyor ( malzemeleri tam olunca efsane tadı var süt de soğuksa kış olmasına rağmen efsane ) onu da tarçın bir nevi olsa düzeltiyor olmazsa sütü fazlalastirmak ikinci çözümü :) . Eğer yapmak isteyen arkadaslar olursa diye yazayım dedim .

Sayfayı Paylaş