Lorenzo Becker

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve bypala03 tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 40 üye.
  1. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Aramiss ve Phil_Heath bunu beğendi.
  2. bayrampaşa

bayrampaşa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    İstanbul,Bayrampaşa
    Yenı vıdeolarının sonunda sponsorluk la ılgılı seyler yazıyo ve hazırlanıo gıbısınden cumlelerıde var.Heralde yarışmaya katılmayı dusunuyor.
    bahsettıgım vıdeo bu sonunda yazmıs;
    [YOUTUBE]FVTzp8tiTeU[/YOUTUBE]
    buda 280kgluk bench press vıdeosu tam bır hayvancıl.Facebook sayfasında dusuk karbonhdrat alıyormusun,bu enerjı nerden gelıyor dıye yazmıslar.Lorenzoda dusuk karbonhıdratmı,hıc bır karbonhıdrat almıyorum ve cıddı bır dıyet uyguluyorum yazmıs.
    [YOUTUBE]PJfMI0cC1Nc[/YOUTUBE]

bunlarda guncel bır kac resımlerı ;

Son düzenleme: 23 Ağustos 2012
    rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    universal sponsordu diye hatırlıyorum ayrılmışlar demekki

4. The Genetic Freak

The Genetic Freak Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    lorenzo tam bir hayvan ilham aldıgım kişiler arasında

5. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland

6. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    lorenzo istedigi yerlere yavas yavas ulasiyor :)
    [YOUTUBE]uWw1pDzvdRM[/YOUTUBE]

Phil_Heath ve DEXONİA bunu beğendi.
  7. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    20 yasinda bu kutle guzel insallah basarili olur..

8. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    lorenzo diyette cok kuculuyor ve definasyonuda iyi degil.karin kaslarida cok problemli.eski resimlerine baktigimda cok daha iyi is cikartir diye dusunuyordum.benim icin hayal kirikligi oldu bu cocuk.

9. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    1 yil icinde gelisime bak,tekrar bu sporda para ne kadar onemli oldugunu anliyorum

10. Boromir

Boromir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    [YOUTUBE]k80KeLGmWMs[/YOUTUBE]

11. OnurHero

OnurHero Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş. " para para para "

12. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Elemana steroid ve para diyenler, bu işi prof anlamda yapan adamların karşısına geçip böyle konuşabilirler mi acaba ? ;)

13. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Vay,bu sporu cok seven emek veren insanlar cevaplari yapistirmis,neymis benim eremedigim mindar ?,herkez ayagini yorganina gore uzatir siz anlamazsiniz
    genelde caylaklarla muhattab olmuyorum fakat bu tur seyler yazmak sizin icin daha cok erken,daha cok calismaniz lazim.

14. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    sandiginiz gibi Lorenzo zengin birisi degil sponsoru olmadigindan para kazanmak icin internette cam show felan yapiyor... ayrica koydugun resim aslinda muscle memory ile alakali bir durum ilacla degil..

15. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Sevgili Omer b. Lorenzoyu ne zamandan beri takip ediyorsunuz ?,bu sahis cok kucuk yaslarda cok agir kurlere girmis birisi biraz yabanci forumlari arastirirsaniz anlarsiniz, Tabiki ilacla alakali degil,Cim suyu ile alakali,bunu insanlar meyve suyu olarak iciyor yoksa hic faydasi yok,tamamen gereksiz :)..
    Ben demiyorumki sadece ilacla alakali,en onemli faktorler Beslenme ve antreman bunu herkez biliyor,fakat gercekci olalim soyle ornek verecek olursak diyelimki iki arkadasimiz var arkadasin biri dianabol aliyor gunde 30 mg 10 hafta boyunca antremani asag yukari normal beslenmesi kotu dinlemesi kotu ve diger naturel arkadasimiz ise uykusunu,beslenmesi,antremanini mukkemel derecede uygular ve spor yasami guzeldir,ama bu arkadasi dianabol alan arkadas gecer bu her zaman boyle olur naturel arkadasimiz atiyorum gunde diyelimki 150 gram protein aliyor 90 gramini anca sindirebiliyor, dianabol alan kiside pozitif nitrojen denngesi protein alimi daha az bile olsa hatta kilo basina 0.5 gram bile alsa,asla kas kaybetmiyecegi icin kas kutlesi kazanicaktir atiyorum 80 gram protein aliyor 80 graminida sindiriyor zaten bu ilaclarin mantigi bu..
    ama bu demek degilki bu ilaclar sihirli degnek,oyle bir dunya yok malesef,emek vermeden olmuyor
    bu arada Omer B,kas hafizasi ne demek oldugunu bilmiyordum ogretiginiz icin sagol..

16. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    benim demek istedigim cocugun bacaklari zaten kazadan öncede öyleydi niye hemen tepki veriyorsunki ? :) senin mantigina bakarsak ilac alan adamin beslenmeye uykuya antrenmana dikkat etmesine gerek yok cünkü verdigin tarif aynen öyle... ayrica sadece dianabol alsa bile overtraining veyahut beslenme yerinde degilse kas kaybi her türlü meydana gelir... kusura bakma ama bir yandan beslenme antrenman tabiki önemli deyip diger yandan böyle bir örnek vermen sacma olmus... madem kendinden bu kadar eminsin hersey ilacla oluyor neden ilac alip sende hayalindeki vücuda erismek icin cabalamiyorsun? ben söyliyeyim neden cünkü bu forumda cok az kiside disiplin var herkes olayi ilaca bagliyor yok su su kadar ilac aliyormus bu bunu aliyormus yahu madem bu is ilacta bitiyor neden sizde ilac alip adam gibi vücut yapmiyorsunuz ozaman yapinda görelim sizi...

Son düzenleme: 5 Aralık 2013
  17. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Hersey ilacla bitiyor kim diyor sana?? ben sadece bilimsel olarak arastirilmis aciklanmis bu urunlerin mantigini soyluyorum
    madem o kadar onemli degil neden kulaniyorsun ? kulanma o zaman ,''adam''gibi vucut yapmak icin mi ? bu egoyu uzerinden at bir cok topicte de yorumlarini gordum egon atici tavirlarin her zaman on planda forumda bir cok uye de biliyor bunu,''Aga bende vucut var ben en iyisiyim'' gibi dusuncesini at kafandan
    Bana Disiplinden bahsedecek en son kisiler sirasindasin bu hayyata,Anne baba parasiyla yemek olmuyor bu isler,herkezin evi yok,herkezin imkani duzeni duzgun otuturulmus degil,bazi insanlar herseyi kendi yapmak zorunda aylesinden destek gormeden,sen bunlari anlamasin bu egoyla sana onerim biraz kendini de gelistirmen,Gercek hayata bu kadar anlayisli olmayabilirler ;)

18. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    ben forumda da defalarca yazdim seninle face de yazismamizda da yazdim yarismaya hazirlaniyorum hedefim dogrultusunda kullaniyorum hatta sana dedim yarismaya katilmasam hic el sürmezdim ilaca... hani öyle bir yazmissinki sanki tonlarca ilac kullanarak bu vücudu yaptim ben :) kiskancliginda bu kadari... birde benim ana baba parasi yedigimi nerden biliyorsun? böyle ithamlarda bulunman cok yanlis beni sanki 20 senedir taniyormus gibi atip tutmussun ayip denen birsey var... sen bana bu hayatta ders verecek en son kisisin bana burda ders vermeye kalkma.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Aralık 2013 ---
    He birde ego felan demissin Allah biliyorki kimseye ben en iyisiyim en dogrusunu ben bilirim gibi bi tavir takinmadim benim amacim yeni baslayan arkadaslara yardim etmek ve bilgi vermek ama senin gibi beni cekemeyenler olayi kisisel tartismaya döndürdügünden agizlarinin payini vermek zorunda kaliyorum eger egodan kastin buysa kusura bakma bana satasan sensin ben sana karsi laf etmismiyim? Yazdiklarim genel olarak ilac ilac diyen herkeseydi..

Son düzenleme: 5 Aralık 2013
  19. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    sana bir soru soracagim,seni niye kiskanip cekemiyeyim? sadece bunu cevapla,farkindaysan konu gine senin egona gidiyor,neden mi cunku vucudunu muhtesem sanip seni kiskandigimi dusunuyorsun eger bu aklimdan bir defa bile gectiyse adam degilim Allah da yukarda,gecende forumda bir arkadasimiza ''resmini koyda gorelim kimin vucudu daha guzel'' hersey ortada,seninle daha fazla de vam edemeyecegim bu konusmaya uslubunu kisiligini duzeltmen umuduyla,iyi sporlar

20. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bana vücut gelistirme hakkinda birsey bilmiyorsun gibi bir laf etti konuya hakim degilsin dedi cok bilmislik yapti bende sen hakimsen resmini koyda vücudunu görelim dedim ne var bunda? abartma istersen... KENDIN BU KONU HAKKINDA BANA FACE DE NE YAZMISTIN? "O KISIYLE MUHATTAB OLMAN BILE HATA SENI CEKEMIYOR" simdide gelmis burda bunlari yaziyorsun yazik ne desem bos bana özel mesaj attin yardim istedin sana elimden geldigince yardim ettim simdi kalkmis burda bana bunlari yaziyorsun... ben ne desem bos bu saatten sonra gercek yüzünü görmüs oldum... buda benim son mesajim bu konuya istedigin kadar cevap yaz, kisisel problemin varsa özelden yaz konuyu kirtletmenin anlami yok...

Son düzenleme: 6 Aralık 2013

Sayfayı Paylaş