Lor Shake işe yarıyor mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BigMen tarafından 25 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önceden konu açmıştım Protein tozuna başlamak istiyorum diye.

Forumda biraz takılırken rastladım sanırım Lor peyniri ile suyu mikserde karıştırıp içiyormuşuz.

Protein miktarı yüksekmiş cidden işe yarıyormu bu karışım deneyen arkadaşlar yorum yazarlarsa sevinirim.

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    ben kullanıyorum tabi ben lor peynirine muz kakao ve biraz balla tatlandırıp su yerine süt ekliyorum (tarifi aldığım yerde bal ve süt yoktu su vardı süt yerine) tabi suyla olan tarifleri pek sevmediğimden :D istersen suyla yap. güzel oldu baya :D Protein değeri yüksek karb. da idare ediyo antremandan sonra içiyorum bi 500 ml :)

3. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumun için teşekkürler dostum.
    Sanırım biraz damak tadımıza göre tatlandırabiliyoruz.
    4 paket Yulaf ezmesi almıştım tadını sevmedim olduğu gibi duruyolar içine onuda katar içerim artık :) saolasın tekrardan dostum.

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    deneyebilirsin ama yulaf ezmeside yiyorum her gün nerdeyse :D :D yulaf ezmesi + muz + süt :D direk böyle birazda bal katıyorum ama mixerden geçirmiyorum bu sefer :D yani gevrek gibi oluyo birazda beklerse :D

5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    200 Gram lor peynirini robotun içine atıyorum su ekliyorum karıştırıyorum ve ayran kıvamına getiriyorum, içine başka hiçbir şey atmıyorum.

Bunu yaptıktan sonra hemen yarım muzumu yanımda bekletiyorum, o acil can kurtarma görevi görüyor o sırada, çünkü lor peynirinin o iğrenç tadının artından ağzına tatlı bir şey atmazsan ölebilirsin. :D

Lor karışımını Büyük bir bardağa boşaltıyorum ve tek seferde kafama dikiyorum, yavaş yavaş içersem işkence olur, tek seferde kafana dikince işkenceyi sadece en sonunda hissediyorsun.

Akabinde hemen yarım muzumu yiyorum lorun tadı ağzımdan gitmiş oluyor.

6. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumun için saol hocam teşekkür ederim :)

7. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Tam aksine dediğim gibi yaparsan hem tatlı olur normal çikolatalı süt gibi içersin :D tabi kıvamını iyi ayarlamak lazım sütü bol koy da :D bugün fazla lor koymuşum tereyağı gibi bi tat geldi hep öyleydi yine içtim sorun olmadı ama normalde çok daha iyi oluyo deneyin bi :D

8. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bende sütle yapma tarafındaydım ama sanırım süt kana sudan daha geç karıştığı için genelde su ile yapmayı önermiş herkes.

9. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    tabi yani ne zaman yediğiniz de önemli :D süt geç karışsada benim için sorun yok varsın geç olsun güç olmasın :D :D

Sayfayı Paylaş