Lor Shake hakkında sorularım. (Yardım)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BigMen tarafından 27 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Dere otu ve sütle Lor Shake yapıp içmeye başlayacağım fakat bazı sorularım var.

1-) Süt kana çok geç karışıyor diyolar tahmini ne kadar sürede karışıyor? Okuldan geldikten 2 saat sonra spora gidiyorum hemen yapıp içsem 2 saat içinde kana karışırmı?

2-) Hem spordan önce hemde spordan sonra içsem sakıncası olurmu? Siz hangisini önerirsiniz?

Tariflerin çoğunda Muz,Kakao,Nesquik gibi şeylerde katmışlar içine ama ben karışımı çok bulandırmak istemiyorum.
    Dere otunuda hafif tad versin diye atacağım.

Teşekkürler.

2. hukukcu

hukukcu Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Sütü geç, lor kana çok uzun süre içinde karışıyor örneğin 7-8saat boyunca :)

Sent from my SM-N7500Q using Tapatalk

3. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Baya bi uzunmuş :D o zaman sabah okula giderken yapıp içicem eve döndüğümde kana karışmış oluyor :D okuldan gelincede spora gidiyorum zaten.

4. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Lor peynirinin kana karışma süresinin uzun olduğu, Casein proteini olduğu söylentileri bir efsaneden ibarettir, lor peyniri peynir altı suyundan yapılan Whey proteinidir, kana hızlı karışır.

5. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bu mesajın ortalığı çok karıştırır benden söylemesi :D çünkü birçok sitede Casein olduğu söyleniyor ve birçok kişi bunu savunuyor.

hukukcu bunu beğendi.
  6. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Bak bu videonun 1:42 saniyesinde izle, lor peynirinin aslında Casein olmadığının Whey olduğunun çok basit bir kanıtı var, Lor peynirinin kilosu 5 TL, Casein proteini olması için sütten yapılması gerekir, ancak süt çok daha pahalı. Sütten yapılan bir peynir bu kadar ucuz olamaz.

7. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Dostum ant oncesu sut icme,laktik asit ayri bi dert gaz yapar ayri dert,sut casein oldugu icin en verimli zaman yatmadan once,tabi sana kalmis

Sayfayı Paylaş