Lor Shake Hakkında Bir Soru

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve bybarikat tarafından 24 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bybarikat

bybarikat Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar.
    bu yulaf ezmesiydi muzdu lor peyniri muz süt vs karışımıyla hazırladığım lor shakeyi. şöyle yapmak istiyorum.
    tek öğünlük değilde. bundan ortalama 2-3 litrelik tek seferde hazırlayıp. bunu her sabah veya spor dan önce ve sonra şekilde içecek şekilde toptan hazırlasam.
    bunuda bu şekilde ortalama 3-4 gün maximum 1 haftada felan bitiririm sanırım.
    her gün sabahları 1 büyük bardakla içsem. haftanın 3 günü spordan önce ve sonra içsem. anca 3-4 gün max 1 haftada felan biter gibi.

benim aklıma takılan şey. bunun bozulma süresi nedir. yani ortalama 1 hafta hazırlanmış şekilde kalsa sorun olurmu. nasıl bir ortamda saklamam gerekir dolap da dışarıda vs.
    bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.
    saygılar.

2. bybarikat

bybarikat Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    kimsenin bir fikri yokmu ya ilk olarak bi 2.5 litrelik kola şişesiyle hazırlamayı düşünüyorum. bittikce yaparım tekrar.. :)

3. Suarez

Suarez Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    SİGORTACI
    Yer:
    İstanbul
    kardeşim sonucta içinde lor var lor acıldıktan bi süre sonra ekşime yapar en saglıklısı akşamdan yapıp ertesi gün artık kac ögün kullanıcaksan okadar yapmak

4. nazirheyal

nazirheyal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    lor açıldıktan 1 gün sonra ekşimeye başlar 7 gün gibi bir sürede dayanamaz hele içine muz vs koydukdan sonra onu kokudan ve tadından içemezsiniz günlük hazırlıyıp buzdolabında koyup idare edebilirrsiniz .

Sayfayı Paylaş