lor peyniri ve yumurta

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve vücutcuu tarafından 27 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    Abilerim ben yumurtayı ve lor peynirini yerken zorlanıyorum yulaf yemeye alıştım sütle beraber yiyorum artık rahatlıkla ama yumurta beyazı biraz midemi bulandırıyor sarısıyla beraber yiyince daha lezzetli oluyor zaten çokta yağ yok sarısında olsa bile yararlı yağdır ne olacak sarısını yesem bugün 4 bıldırcın 2 tavuk yumurtasını omlet yaptım sivri biber kattım tuz az kullanmaya çalışıyorum.Sizde başka yöntemler söylermisiniz nasıl pişirebilirim yumurtayı lezzetli yapmak için neler yapabilirim? mesela coleman ın off season klasik kahvaltısı yapabilirmiyim kendi imkanlarımla grits yapıyor ya hani lezzetli bir yemeğe benziyor.lor peynirine gelelim böreklik lor peyniri aldım birkeresinde ya boğazımdan geçmiyor hele dolapta uzun süre kalınca daha bir berbat oluyor nasıl yiyorsunuz onu ancak makarnayla karışınca birşeye benziyor sade gitmiyor lor peyniri olarak hangi markayı kullanıyorsunuz?

Abilerim unutmadan söyleyeyim ben bulk yapmayı planlıyorum.Boyum 168 170 civarı kilom 57 hedefim 65 kiloya ulaşmak.Yazında definasyon dönemine girecem inşallah.Define olunca 65 kilodan düşermiyim? Bulk dönemi için bana göre bir beslenme programı yaparmısınız haftada 3 gün çalışıyorum her gün 2 bölge olarakher bölgede 4 hareket var 3 set 8 tekrar yapıyorum çok ağırlık az tekrar yapıcam hareketleri 2 gün kardiyo ve mide çalışıyorum programım bana göre biraz ağır ama yeterince beslenme ve dinlenme olunca sorun olacağını düşünmüyorum.Bulk dönemi kaç ay sürer definasyon dönemi kaç ay sürer bana bu iki dönemle ilgili biraz bilgi verebilirmisiniz.

Son düzenleme: 27 Aralık 2011
  2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yumurtayı sarısıyla tüket sorun olmaz 2 yumurtadan hıcbırsey olmaz

forumda tavsıye etmıslerdı lor peynırı ile yumurtayı omlet yapmayı çok lezzetli oluyor tek basına lor geçmıyor boğazdan bazen ben yogurtla loru karıstırıyorumkı gıtsın mıdeye:) ama lorla yumurta omlet yap en ıyısı olur tadı guzel oluyor

yorsanın lor peynırı çok iyi ama bulabıulene her yerı gezdım bulamadım buyuk marketlerde bulabıldım

S- Bulk ne demek? Definisyon ne demek?
    C- https://www.bodyforumtr.com/vbforum/b...lar-t3070.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/b...lir-t5809.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/d....html?p=103715

vücutcuu bunu beğendi.
  3. TürkYurdu

TürkYurdu Üye

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel kardeşim bu işi yapmayı kafana koyduysan, bir kere öyle her şeyde mükemmel bir lezzet aramayacaksın. :)
    Ama ben sana bir tarif vereyim yine de. ;)
    100 gr yulaf ezmesi
    3 Yumurta
    Biraz lor peyniri
    Biraz da kıvam vermesi açısından süt
    Bunları mikserde karıştır bir kabın içerisinde, sonra teflon tavaya çok az yağ koy(altı yapışmasın diye) eğer teflon tavaya güveniyorsan ona da gerek yok. Neyse tavayı iyice kızdır ve bu karışımı içine dök üstünü de kapat ve arada sırada altı tutmasın diye şöyle hafifçe çatalla dürt malzemeyi. :D Katı kıvama gelince genişçe bir tabağa al bu karışımı ve üstüne biraz pekmez dök(1-2 tatlı kaşığı) Lezzet olarak inanılmaz derecede şu bebe bisküvilerinin tadına benziyor. :)
    Umarım beğenirsin. ;)

vücutcuu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş