Lor Köftesi

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve Zemberek tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Zemberek

Zemberek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkdaşlar, biliyorsunuz lor hem ucuz hem de yüksek protein oranıyla vazgeçilmezimiz gibi bir besin oldu artık. Ama ne yazık ki tadı tek başına yenebilecek kadar iyi değil. Bunun için şöyle bir tarif buldum. Bir deneyin belki seversiniz.

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    yarım saat önce yaptım :D yarım saat bakıştık felan biraz yedim ama geçmedi gerisi boğazımdan :D yani benmi yanlış ypatım anlamadım ama cidden direk yulafı avuç avuç yesem daha rahat yerdim :D tadı kötü değil ama yulaf yiyomuş gibi ve daha kuru böyle yutulmuyoda :D biraz alıp sütle beraber direk yutmayı denedim ama yinede çok zor :D nese belkide sorun bendedir :D

3. Zemberek

Zemberek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hadi ya üzüldüm bak şimdi. Ben de yarın deneyeceğim sanırım o zaman yazarım nasıl oldu diye.

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    umarım sana kötü gelmez :D benim yarısı içerde şimdi :D birazına şeker birazına tuz eklicem denicem öyle :D veya bişeyle beraber felan :D güzel olan bişey bulursam söylerim :D

5. nagis-06

nagis-06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bunun aynısını migrodalgada yapıyorum. Daha pratik oluyor içine 1 bütün yumurta, 4yumurta beyazı,göz kararı kadar lor peyniri,domates, yeşillik ekleyerekte yapabilirsiniz. Yumurta miktarını artırabilir yada eksiltebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş