Lor hakkında düşünceleriniz

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve NORTHS tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar yatarken 200 gr mandıradan aldığım lordan yiyordum ama besin değerleri belli olmadığı için ufak marketlerden iki marka lor aldım ikisininde yarım kiloluk paketi 3.5 lira ve besin değerleri belli test ettim yenilicek gibi değil midem bulanıyo siz ne tavsiye edersiniz mandıra loru ortalama kaç gr protein içerir kaç kaloridir bilen varmı ? Araştırdım ama rakamlar çok değişken

2. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    kimse bilemez. uzerinde besin degeri yazmayan seyleri ben almiyorum. lorun tadini daha iyi yapmak icin salatalik ile karistir veya yulaf ezmesine karistir kahvaltida. aksam yatmadan once lor yiceksen, lor yerine yogurt ye, loru gunduz tuket bir sey ile karistirip.

3. erenburak01

erenburak01 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Lor peynirini sade tüketmek çok zor o yüzden şu videodaki ayranı yapıp yemeklerin yanında içiyorum, sende yatmadan önce içebilirsin

UZİKONİGRASSE bunu beğendi.
  4. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Ya lorla ilgili o kadar konu varken hala lor peynirini sormak saçma. Ara yerine gelip lor peyniri yazarsanız ve çıkan sonuçları okursanız bilgi sahibi olacaksınız. Lor peynirini mandıradan alıyorum diyorsunuz. Biz ne bilelim ki değerlerini. Kimisi az yağlı yapıyor kimisi cok yağlı. İçerdiği proteinde kazein. Yiyemediğiniz ürün yağsızdır. Bu yüzden boğazınızdan geçmez. Kuru olduğu için. Ama mandıradan aldığiniz ürün büyük ihtimalle yüksek yağlıdır.

5. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Birader ben sana mandıradan aldığım ürünün ortalama besin değerlerini soruyorum eski konulara baktım değerler çok değişken başlığada bakarsanız düşüncelerinizi önerilerinizi sordum bi zahmet okuda yargıla

Sayfayı Paylaş