Log(Günlük) Bölümündeki Alakasız Konular

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve requ. tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Son zamanlarda günlük bölümünde, günlük niteliginde olmayan konular açılıyor. Hele birisi beslenme günlügüne antrenman programının nasıl oldugunu sormuş. Bu bölüme biraz daha dikkat edilmesi gerektigini düşünüyorum

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Forumun hic tadi tuzu kalmadi,hic bisiy yazmak gelmiyor icimden.

ch1vas, egemennn ve requ. bunu beğendi.
  3. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Bir silkinme olması lazım, yönetime lafım yok, öyle saçma konular açılıyor ki. Ama sürekli online olan, cezası olmayan vb. kişilere yetki verilse iyi olabilir

4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Requ eleştirmekten bu kadar çekinme, forumun yönetim şekli diktatörlük değil. :)
    Maalesef tatsız olaylar sonucu niceliğinden ziyade niteliği hissedilir derecede olan kayıplar verdi forum. İlgili başlıklarda hep söylediğim gibi moderasyonun daha yaygın hale gelebilmesi için muhakkak ekibin ciddi oranda genişletilmesi gerekiyor.

Bekci ve requ. bunu beğendi.
  5. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    yok çekinmiyorum, ama yönetim napsın şimdi boş konu açan adama ? Anca kadroyu genişletebilir ki istedigimiz de bu

6. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    Öncelikle bu ingilizce özentisinden kurtulup log (günlük) yazmak yerine sadece günlük yazmak daha iyi olucaktır. Parantez içine illa bişey yazılacaksa bu türkçe kelime değil ingilizce kelime olmalı. Artık caddelerde iki tur attım mı Londradamıyım İstanbuldamıyım idrak edemiyorum . Falanca town lar , filanca Mall'lar , şu city , bu village , adam türkçülüğü kimseye bırakmaz ama türklük nedir ondanda bi haberdir. Bu söylediklerim genel hayatadır kimse üstüne almasın tabi.
    Sadede gelecek olursak günlük bölümündeki sorun bence açılan hatalı konular değil. "Günlük" başlığı altında açılmış fakat günlükle uzaktan yakından alakası olmayan başlıklardır. %80 i geyik muhabbeti ve makara olan sözde günlük başlıkları mevcut. Bazılarıda bu başlıkları beğeni kasma merkezi olarak kullanıyor :) . Rep to rep formulu ile adete saadet zinciri kurulmuş . Artık eskisi gibi süper bilgiler edinebileceğimiz günlükler çok azaldı.

BounGiorno bunu beğendi.
  7. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Forum su anda ikiye bölünmüs durumda;
    1-Soru soranlar
    2-Sorulari cevaplayanlar
    Yani forumun amaci olan karsilikli Bilgi alisverisinin saglanabilecegi,herkezin bu tartismalara katilabilecegi temelinden yavas yavas uzaklasmakta.Bütün forumda bu tür sadece birkac baslik bulunmakta.
    Misal olarak savas cebecinin programi konulu bir baslik var,girin bakin okuyun,orda herkez dahil olmus,herkez fikirlerini belirtmis,soru soranlar ile soru cevaplayanlar bir baslikta birleserek fikir üretmisler,forumumuzun sadece soru soranlar ve sadece soru cevaplayanlardan olusan basliklara degil herkezin yazabildigi birlesebildigi basliklara ihtiyaci var.
    Su andaki durum soru soranlar sormaya korkar olmus
    soru cevaplayanlarda ayni seyleri cevaplamaktan bikmis
    :):)

Hıfzullah ve egemennn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş