Liverpool- Beşiktaş 8-0

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Veyron tarafından 6 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Her özlü söz gibi duran şeyin doğru olduğunu kabullenme modası başladı ülkemizde, buradada bunun bir örneğini görebiliyoruz. "skorları belirleyen şartlar puanları belirleyen ise takımlardır" demek ne demektir anlayamadım. 8 gol yenilen maça uzaydan gelenlermi çıktı? Zaten alt tarafı 6 maç yapılan bir organizasyonda neyin şartından bahsediyorsunki, bu orginasyonun amacı bu. Her türlü duruma karşı en dikkatli olan turu görüyor.
    Unutmamak gerekirki Roma ve İnter hiçbirzaman dünyanın en büyük klubleri arasında gösterilmemiştir, zaten bu yüzden avrupada kupa almışlıklarıda yoktur. Türkiye İngiltere'den 8 tane bundan tam 20 yıl önce yemiştir, o zamanki futbol durumumuzla şimdiki halimizi kıyaslamak söz konusu bile olamaz. Beşiktaş ne zaman 3tur üstüste atlamışki, Fener'e laf atılıyor anlamıyorum.
    Bak bir Galatasaraylı gelse Avrupa konusunda benimle laf yarıştırmaya kalksa ağzımı açamayabilirim çünkü adamlar bizden daha başarılı olmuşlar Avrupa'da( Gerçi bu gidişle yakalayacağız hatta geçeceğiz onları:D) ama siz neyinize güvenip laf yapıyorsunuz anlamıyorum.
    Ne Lig'de bizden daha fazla kupa almışsınız, ne Şampiyonlar Ligi'nde toplamda bizden daha fazla puan toplamışsınız ama hala konuşma becerisini gösterebiliyorsunuz.
    Saygı istemeden önce "ezik" dememeyi öğren, unutmaki saygı istenilmez, kazanılır...
    Kimse sanmasınki Beşiktaş 8 yiyince sevindim, çok kızdım hemde çok!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş