Liseye Giden Bir Öğrenci İçin Program

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Trabzonum61 tarafından 2 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Merhaba değerli forum üyeleri bende bir program arıyordum lise öğrenciyim ve normal programlar zor geliyordu en iyisini body yapan arkadaşalrım ve hocamdan aldığım desteklerle hazırladım en kolay şekilde bir öğrencinin zorlanmayağı şekilde.

Sabah kalkış: 7.00 4 yumurta beyazı+1 sarısı yanına 75-100 gr lor peyniri(sabah fazla yiyemiyorum isteyen yumurtayı veya peyniri arttırabilir)

ÖN HAZIRLIK:yaklaşık 100-150 gr tavuk göğüsü hazırlıyorum gr işine fazla takmıyorum onu siz ayarlarsınız ve 200 gr civarı lor peyniri alıyoruz yanımıza)

İLK TENEFFÜS:TAVUK göğüsünü ve biraz lor yiyoruz(kahvaltıdan 1.5-2 saat geçiyor)

3. TENEFFÜS TAVUK GÖĞÜSÜNÜ VE LOR PEYNİRİ BİTİRİYORUZ

ÖĞLE ARASI VEYA DAHA SONRASI OKULDAN SNİTZEL DEDİKLERİNDEN YİYORUM

EVE 4.30DA GELDİĞİMDE İSE PİLAV TAVUK GÖĞÜSÜ MAKARNA OLABİLİR YİYORUM. AKŞAM 7 GİBİ 5 YUMURTA BEYAZI YİYORUM BESLENMEMEİ BURDA BIRAKIYORUM.
    YENİ BAŞLAYAN BİR KİŞİ İÇİN YETERLİ BİR PROGRAM.
    -ÖĞRENCİ İÇİN İNCE HESAPALR ÇOK ZOR BURDAKİ ŞEYLER LOR PEYNİRİ-TAVUK GÖĞÜSÜ-YUMURTA HEM EKONOMİK HEM KOLAY.
    BUNLARA EK ŞEYLER EKLENEBİLİR AMA ÇEVREMDE GÖZLEMLEDİĞİME GÖRE BAYAĞI ZOR OLUYOR EK ŞEYLER İYİ GÜNLER :):);)

2. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Antreman hakkında bilgi vermemişsin bunları yiyip yiyip oturuyomusun ? :D

3. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Bende liseye gidiyorum ama o kadar lor peyniri abes kaçar saçma bu programa uyamassın hergün peynir dayanmaz.

4. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    hocamın verdği programı uyguluyorum tam isimleri öğrenip yazarım.lor yiyemessin diyen arkadaş evet yaşiğsız tuzsuz iğreç birşey ama vücutistiyorsan bir takım.zorluklardan geçeceğiz yazdığımdan daha fazlasını yiyorum yanlış hatırlamıyorsam 100grde 15-20 gr protein. olması lazım ve 1-2 gr yağ süper bi miktar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:28 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:21 ----------

antreman günleri tn balığı. çok iyi oluyor 2. kutu yiyen arkadaşım var. bayağı iyi olduğunu söylüyor ama 1dr kafidir

Sayfayı Paylaş