lise ders body

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gktgktgkt tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gktgktgkt

gktgktgkt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar lise 2 ogrencisiyim 16 yasindayim spora baslamak istiyorum ama derslerime engel olur mu ben sadece viraz daha iyi bi vucut istiyorum basket oynuyorum 173 boy 60 kiloyum ben sadece ilk olarak bodye baslamak derslerimi etkiler mi onu soracaktim lutfen yorumlarinizi eksik etmeyin

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Body antremanı minimum 45 maximum 90 dakika sürecektir.Haftada en fazla 6 gün en az 3 gün yapıcağın bu antremanlar senin için bir sorun olmayacaksa kesinlikle durma başla.

gktgktgkt bunu beğendi.
  3. gktgktgkt

gktgktgkt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Abi cok saolun bu bana morel getirdi valla 3 gun 1 er saat gitmem yeterli olur mu

4. gabade

gabade Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Başlayabilirsin..

gktgktgkt bunu beğendi.
  5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    842
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Haftada 3 gün 1 er saatlik antremanlar başlangıç için idealdir.Antrenörünün vericeği programa göre 2.-3. aylarında bu 4-5 güne çıkar.Antremanlar 1 er saat düşünüp zamanın o kadar kaybı sana problem olmaz diyorsan olur bence.Çünkü bende senin rutininle baktım olaya geçen sene :D spor için gerçekten zamanın var.

gktgktgkt bunu beğendi.
  6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 3 gün 1 er saat uygundur zaten en fazla 4 gün gidilmeli 6 gün spor için ileri düzeyde sporcu yada pro olmak lazım bunun içinde imkan şart yani senin için haftada 3-4 gün 45 dakika yada 1 saat bilinçli spor yeterli derslerine tam tersi olumlu etki eder çünkü spor yaptıkça stresin sinirin azalır mutluluk hormonu salgılanır hayata daha pozitif bakarsın ve bunun sonucunda derslerinde daha başarılı olursun

gktgktgkt bunu beğendi.
  7. gktgktgkt

gktgktgkt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cok saolun herkes olumlu seyler soledi baslamaya karar verdim cok tesekkur ederim

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.498
    Ödül Puanları:
    123
    Önce ders gelir bunu unutma..hakkı verilerek yapılan antreman ve yemek sürecinden sonra yorgunluktan derslerine çok yoğunlaşabileceğini sanmıyorum..saglam kafa sağlam vücutta bulunur bulunmasına da haliniz kalırsa..bunu dengede ttutabilirseniz antrenman yapabilirsiniz..

Ayrıca tüm konsantrasyonunu body.e veren liseli gençlere şunu söylemeliyim, en güzeli iyi bir tahsille iyi bir meslek sahibi olup body yapmak sadece body ile geçinmekten çok çok daha kolaydır..ilk hedefiniz meslek sahibi olmak olmalı..ebeveynlerinizi mutlaka dinleyin..body pahalı bir uğraştır..sadece body ile geçinemezsiniz..isterseniz 55cm kollara sahip olun..ülkemizdeki sponsor desteği ile zor idare eden hatta sponsor bulamayan profesyonelleri inceleyiniz..

sthammer bunu beğendi.
  9. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    başla ama kendini kaptırma bir anlık hırsla :) dersin her zaman ön planda olduğunuda unutma. Ben salondan gelince hiçbirşey yapasım olmuyor halsiz oluyorum mesela o gün erken uyuyorum.İkisini birlikte yürütmek zor geliyor kendımden bılıyorum ama istediğin zaman ikisinide yapabiliceğinide biliyorum.

Ben artık yapmayınca mutsuz oluyorum

bende lise 2 ye gidiyorum hobi olarak gördüğün sürece sorun olmaz :)

Son düzenleme: 23 Ekim 2013
  10. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Valla bende liseye gidiyorim aksam 5.30 da eve geliyom okulfan yemek yiyip idmana gidiyom idmandan da 8.30 da falan geliyom sonra tekrar yemek yiyip uyuyom kisacasi eve sadece uyumaya geliyom kolaymi diye sorarsan cok zor ama ama devam hayat kosullari hic bi zaman engel degildir derslerimi aksatmama neden olmadi cok sukur grafikerlik kazandim

Sayfayı Paylaş