Lise İlk Gün

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wolf13 tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. ghostman

ghostman Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Küçükköy
    ilk sınıfın ilk haftalarında bazıları ilkokul etkilerinden kurtlamamış ebelemece oynuyolardı....:)

2. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    tebrikler öyle bir bakayım dedim. gördüm teşekkür butonuna basmanın yeterli olayacağını düşündüm. gerçekten uğraşılmış..... çoğunu beyendim....

3. TeKiller

TeKiller Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    %100 doğru hepsi...
    Bende lise 3 e geçtim 9 dan beri böyle takılırım beni sevmeyen yoktur okulda
    yılışanda yok müdürden hocadan azarda işitmedim yıl sonu ortalamam 3.90 teşekkür yada onur belgesi aldım sınavlarım 2-3 olsa bile sözlülerim hep 80+ dır...sözlü notu sınavdan önemli bence,bu yüzden arkadaşın dediklerini uygulamaya bak .

wolf13 bunu beğendi.
  4. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Lise yılları benim gibi herkesin özlem duyduğu yıllardır bende çok severdim ama sevilen şey çabuk bitiyor bu bir gerçek sana söyleyeceğim ilk şey tadını çıkar..sonra ilk günü gittiğinde hemen sivrilmeye çalışanlar olacak soğuk espiri yapanlar olur bunlara fazla aldırmadan sen sessizce önce ortamı izle sonradan yavaş yavaş açıl en önemli kural!! hemen birisiyle kanka ayağı takılma dostum belki ilkokul yıllarından arkadaşların vardır onlarla konuşursun zamanla zamanla sen bile anlamamışsın ortamı kurmuşsun bu birazda senin yeteneğine kalmış daha sonraki yıllarda lise 2 3 4 (gerçi ben 3 sene okudum liseyi) çok güzel arkadaşlıklar kurarsın ortamın olur makaranın kralını yaparsın lise yılları süperdir

wolf13 bunu beğendi.
  5. rambo34

rambo34 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    eqo kendin bilgilerinden yazdıysan helal olsun.Hepsi doğru seneye bende uyguluyorum...thums:

6. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    birşey olmaz git takıl canını sıkan olursa bi tel at vg camiası okulun önüne gelir :))))))))))

wolf13 bunu beğendi.
  7. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    :) oo süpermiş okulun kralı olurum valla :)

herkese her şey için çok teşekkür ederim...

saygılar...

8. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Fazla Yumuşak Olma Ezilirsin Fazla sert olma kırılırsın

wolf13 bunu beğendi.
  9. jack of hearts

jack of hearts Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    üst sınıflarla iyi geçin.
    üst sınıflardaki ablalarına bakıp, onları kesip komik duruma düşme, başına iş açma.
    üst sınıflardaki godoşlar sınıf arkadaşlarına sarkmaya başlamadan önce gözüne kestirdiğin bir ikisiyle arayı sıkı tut.

wolf13 bunu beğendi.
  10. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ilk haftalarda mümkün oldukça sessiz olmaya çalış ortamı gözle kimin ne olduğunu iyi anla ileride ihtiyacın olacak ama sınıfta söz aldığında ben burdayım diyen bi ses tonuyla konuş
    mesela godfather ı izlemediysen mutlaka izle oradaki baba karakteri sana yardımcı olacaktır :D

wolf13 bunu beğendi.
  11. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    1-2-3 Ekimde Ankarada yarışma olacak izlemeye gel tanış kaynaş bodycılerle :) Okuldakı haytalarla takılmaktan ıyı olur :)

wolf13 bunu beğendi.
  12. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    çok isterimde ankara gelmem imkansız :)

13. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Lisede ilk gün hiç unutulmaz hademe bile atar yapar (9lar öbür başaa diye bağırmıştı bize) üst sınıflar kızlara dik dik bakar bu yıl iyi göç olmuş gibisinden sonra yavaş yavaş herkes muhabbet kurar birbiriyle yaşadığın ilçe küçük yada orta halli biyerse şunu bi yerden gözüm ısırıyo ha şu felanca okuldandı falan diye içinden mırıldanırsın arkadaşlarında dediği gibi efendiliğini bozma ne inek ne şaklaban ol hocalarla gereksiz polemiğe girme(43te kalabilirsin yıl sonunda)
    doğru olanı yaptığında sana terslik yapan hocan bile olsa saygısızlık etmeden tavrını koy kimseye kendini ezdirme hem çok rahat edersin hemde iyi bir üniversiteyi garantileyip eğlenceli bi lise hayatı geçirirsin..

wolf13 bunu beğendi.
  14. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ağır takıl kimseye kendini ezdirme =) bende bu sene dar kalıp bir gömlek alıcam yada daraltıcam gömlegi bilmiyorum maksat vücut belli olsun =) kimseye kendini ezdirme kim olursa olsun ben 9 dayken 12 lerden tam bir serseri vardı baya bi laf attı saat ve adres verdim geldi yerlerin tozunu aldı o günden sonra üst sınıflarla hafiften aram olmaya başladı =) diyiceğim şu gözünün gördüğü hiçbişeyden korkma ;)

15. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    derste dersi dinle evde tekrar et tenefüste veya dışarda kavga edersin gençliğinin keyfine çıkar emin ol çok özlersin o günleri.ve sakın sende lise 1 de kalan tayfadan olma hep dalga geçerdim ben onlarla x) nası bir liseye gittin bilmiyorum ama hayırlı olur inş. senin için.ben üniversite 2.sınıfa gidiyorum üniversite hikaye bence herşey serbest zevk alamıyorsun hayattan çünki disiplini yok lisede kurallar var ve kuralları bozmak insana eğlence veriyor x) ben anadolu lisesinde okudum nerden baksan rahat 5-6 kez disiplin cezası aldım ama okul and. lisesi diye adı kirlenmesin diye kimseyi okuldan atmıyorlardı fakat düz lisede direk şutluyolar valla..ahh hani benim gençliğim anne x) lise gibisi yok..(Y)

joseph18 bunu beğendi.
  16. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bu ne adam askere mi gidiyor ahaha xD ben lise 3'e geçtim böyle şeyler görmedim sana şunu söyliyim kim olduğunu unutma ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün Hz.Mevlana'nın dediği gibi git kafana göre hayatını yaşa bence manita yap arkadaş ortamlarına gir takılın birlikte gerekmedikçe kavga etmezsin olur biter

wolf13 bunu beğendi.
  17. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    kavga lafın gelişiydi gençlik sonuçta olur böyle şeyler..sen şimdi lise 3 e geçtin bundan 2 sene sonra okul bittiğinde herkes bir yerlere dağılır biri üniversiteye gider biri tekrar hazırlanır biri işe başlar ve kimseyi göremezsin eğer seninde hayatında bu 3 şıktan biri olucak sonuçta ve bunlar başına geldiği zaman ah keşke böyle yapsaydım böyle yapmasaydım ne kadar çocukmuşum o zamanlar diyeceksin ve yeni ortamlara girdiğin zaman eski lise anılarını her zaman özliceksin çünki bir daha geri gelmicekler..
    ağlıcam şimdi :D

18. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Kimsenin bir yere kaçtığı yok ben memnunum halimden elhamdülillah :)

19. Eqo

Eqo Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0

Bizde memnunuz...

20. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    ben lise dörde geçtim. hazırlık ile başladım liseye daha sonra 2 kez okul değiştirdim özel sebeplerden sonuçta çok deneyimliyim bu konuda :)

kendine güvenli ol ve kafaya takma hiçbir şeyi... ayrıca herkese de ne olursa olsun saygılı olursan ilişkilerin çok iyi olacaktır herkes ile...

wolf13 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş