Lise öğrencisi kardeşlerimiz için-Fizik olimpiyatları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Dvrmchrky tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    63
    Arkadaşlar, biz 3 kişilik arkadaş grubu olarak her 2-3 yılda bir ücretsiz olimpiyatlara hazırlık dersleri veriyoruz.
    İzmirde yaşayanlar başvurabilir özel mesajla.

Eğiitim yaklaşık 8 ay, haftada 6 saat ve ücretsiz olacak.Ama seviye tespit sınavı yapacağız.Zira Olimpiyat fiziiği, YGS-LYS fiziğinden çok daha zordur.Belli bir seviyesi olan kardeşlerimizi uçurabiliriz:)
    Forum vesilesi ile doğrudan aramıza katılmak isteyen liseli kardeşlerimizi aramızda görmekten memnuniyet duyarız.Veya Çevrenizde böyle kardeşlerimiz varsa,onlara iletin, bizimle irtibat kursunklar.
    Biz Kimiz ve neden böyle yapıyoruz diye düşünenler olabilir.Biz geçmişte ulusal ve uluslararası Fizik olimpiyatlarına katılmış ve oralarda tanışmış 3 arkadaşız. Neden böyle bir eğitim veriyoruzun sebebi ise, eğitimdeki fırsat eşitsizliğinden dolayı yoksul ama başarılı çocukların önünün kesilmesine karşı naçizane bir duruş sergilemek.
    Profesyonel bir altyapı ama amatör bir ruhla çalışıyoruz.
    Elimizde yaklaşık 10.000 soruluk bir döküman var.Nerede ise tamamı bizim çevirilerimiz.Kaynak bol, eğitim ücretsiz. Sadece Olimpiyat fiziğine gönül verecek ruhlar arıyoruz.

octeniskrup bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş