lipo x6 da gri kutumu yoksa beyaz kutumu tercih etmeliyim?

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve naz öz tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. naz öz

naz öz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satiş pazarlama
    Yer:
    ankara
    slm arkadaşlar lipo x6 bu urunu bugun duydum ve suanda 6 saatir inceliyorum bu urunun iki ayrı kutusu var lipo x6 bırı beyaz bırı de grı aralaındakı fark nedir hangısını almalıyım.bırde heralde bu sitedeki tek bayan benım burda herkes vucut geliştrme için kulonıyor sanırım bu ilacı bır bayan olarak zayıflama amaçlı kullanamzmıyım.yag yakıcı diyor ama erkek arkdşlar vucut için kulnmışlar e yapmalıyım bunu öğrenmeden sipariş veremedım iki kutu arasındakı fark nedir ?ilginize teşkr eder saglıklı yasam dilerim hepimize .

2. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Merak etmeyin buradaki bayan sayısı çok olmasa da bu sitedeki tek bayan siz değilsiniz,:) Setenay var, Muscled Girl var... Bu arada Lipo6x sizin için fazla gelebilir. "Lipo 6x Hers" diye bir başka ürün var bayanlar için... Yurtdışından getirtebilirseniz onu kullanmak sizin için daha uygun olur.

ay_isiqinda bunu beğendi.
  3. naz öz

naz öz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satiş pazarlama
    Yer:
    ankara
    arkadaşım lıpo x6 da yardımcı olurmusn grı kutumu beyaz kutumu bana o lazım teskler.

4. hcankaya

hcankaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence Animal Cuts Derim Ama Lipo 6 yı kafanda tasarladıysan oda sağlam bir yağ yakıcı tabiki spor ve diyet destekli olarak amacına ulaşabilirsin. Bence Lipo 6 Black KIRMIZI KUTU derim..

5. altaylar

altaylar Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6x de testesteron artırıcı vardır( bildiğiniz gibi zaten bu konuda piyasanın belkide en iyi ürününü bu firma üretiyor) ondan dolayı lipo nun 'HER' versiyonu vardır ben onu tavsiye ederim, muhtemelen sizin tabirinizle beyaz kutu oluyor üzerinde pembe olarak her yada hers yazıyordu
    onun dışında lipo 6 black inde bayan versiyonu var gene her yada hers yazıyordu ama altın sarısı bir renkle yazıyor
    bunları bodybuilding.com yada netrition.com dan bulabilirsin
    ama dediğim gibi bayan versiyonlarına yönelderim, yoksa istemeyeceğin kıllanma tarzı bir sonuç yaşamayabilirsin

6. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Naz Öz, ben de animal cuts aldım ama kullanmadan önce hala araştırmaya devam ediyorum, sen bahsettiğin ürüne başladın mı, başladıysan nasıl etkisi yazarsan sevinirim.

Sayfayı Paylaş