lipo 6x orjinal mi?(fotolu)

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve Gwindor tarafından 2 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugün,önceden sipariş ettiğim lipo 6x elime ulaştı koruyucu ambalajı,kapağını açtığımda ''sealed for youur protection'' yazılı koruma kağıdı ve içinden pamuğu çıktı yalnız içindeki sıvının sarılığı dikkatimi çekti ve çokta akışkan değil sanki biraz ağır gibi sahte olmasından korktum.fotoyu ekliyorum daha önce kullanmış olanlar yardım ederse sevinirim teşekkürler şimdiden.

http://img850.imageshack.us/i/img0719.jpg/

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.251
    Ödül Puanları:
    103
    ilacı yurtdışındanmı getirttin
    bende aynı tepkiyi vermiştim ama kutunun üstünü okursan etiketteki resim gibi değildir yazıor.
    bendekilerinde görünüşü aynı
    multiphase yazan benimki

3. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    benimkide multiphase ürünü yurtdışından ürün getiren bi türk sitesinden verdim ama sanırım orjinal.bi kaç yabancı kaynaktan daha baktım şekli buna benziyodu.

4. tyas

tyas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben hem trden hem yurt dışından getirttim ikiside senin ilaç ile ayn görüntüde kardeşim rahat rahat kullanabilirsin, yalnız yemekten yarım saat önce almaya dikkat et yemeğini yedikten sonra 1 saat sonra da sporunu yaparsan etkisini görüyorsun,
    ben 1 haftadır kullanıyorum yağ ölçümü yaptırmadığım için ne kadar yaıtığımı bilmiyorum ama insanların tepkileri " kilo mu verdin kolların şekilenmiş göğüs kası yapmışsın filan gibi tepkiler alıyorum :)
    ilaçla birlikte dietinede dikkat etmelisin ama..
    başarılar..

Sayfayı Paylaş