Lipo 6x günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve muratremix tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 46 üye.
  1. happydede

happydede Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar burada yeniyim. Bu lipo 6x kullananlara bir sorum olacaktı. Bende kullanmaya başladım ürünü ama benim kapsuller değişti sanki. Böle bal şerbetlenirde hafif katı bir hal alır ya öle bir hal var kapsüllerde yer yer . BU sizdede varmı, normal mi??

2. muratremix

muratremix Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar lipo 6 bir kutu bitirdim ve yaklaşık 5 kilo verdim diyet ile birlikte. Yağ oranımda iyi oranda bir azalma oldu.

3. yc.

yc. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6x kişiden kişiye değişiyo demek bende olumlu bir etkisi olmadığı gibi herhangi bir yan etkide yapmadı diyebilirim 1 kutunun sonuna geldim. hydroxycut ile devam edecem bakalım...

4. radoslav

radoslav Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşlar ben de bu spora yeni başladım ve yağ yakıcılar vs. konusunda bilgim çok ii değil.. ancak kesın olarak ve ıyı bıldığım bir şey var
    Kilo ne kadar çabuk verılırse o kadar da çabuk alınır.. ve siz diyorsunuz lipo6X nabzımı 100 e çıkardı.. bu hıç de olması gereken, normal bır şey değil, ve kesınlıle sana zarar verici.. kilo vericem diye vucudunuzu mahvetmeyin, birşeye ne kadar yuklersenız o kadar çabuk bozulur, vucüt ta böyle..

Kesinlikle diyet ve spor yapmadan ilaç kullanmayın, özellikle spor yapmadan ilaç kullanmayın..
    bende L-carnıtıne ve guarena kullanıyorum ve kesınlıkle nabızda artış yapmıyor.. Onun için dikkatli olun, şakası yok bu işin
    ve çok önemli br şey daha eğer amaç kilo vermekse çok tekrar, düşük ağırlık..
    setlerinizi en az 12* olacak şekılde ayarlayın ve sıvı tuketımınız gunde 2lt. altında bırakmayın..

5. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Boyle sIki bir antreman programina girmeden once keske forumu biraz daha okusaydin, arastirsaydin.

Body ve cardio u arka arkaya yapmak hic iyi bir sey degil hedeflerin dogrultusunda. Hem kaslarini zorluyorsun, hem de ustune kaslarini yenilemen gerek zamanda onlari besin olarak kullaniyorsun cardio yaparak. Uzun vadede sonuc daha az kas, daha cok yag olarak geri donecektir bu programa devam edersen.

Zayiflamiyorsan, bunun nedeni kalori kesimini yeterince yapamamandandir. Gunluk kalori ihtiyacin 2000 se senin alman gereken 1700 (1500 e kadar inebilirsin ama tavsiye etmem) kalori gibi bir sey. Yag yakici diye sattiklari seylerin hemen hemen hepsi kafein bazli thermogenicler. Metabolizmani hizlandiriyorlar, ama dogru beslenme olmadan metabolizmani hizlandirmak maalesef istenen faydayi saglamaz.

Bence hydoxycut ya da benzeri yag yakicilari kurtarici gibi gormek yerine beslenme ve egzersiz duzeninde koklu degisiklikler yapman gerekiyor. Lutfen forumdaki diger basliklari takip et, detayli sorun olursa ben ya da diger uyeler de yardimci olmaya calisir.Iyi calismalar.

6. garfield24

garfield24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lipo6 ile lipo6x in gerçekten kayde değer bir farkı var mı?

7. yigits

yigits Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bende lipo 6 aldim ve kullanmaya baslicam ben bir yuzucuyum bu arada antremanlarimla birlikte kullansam bir sakincasi olur mu yardimci olurmusunuz ?

8. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    nerden alıyorsunuz bu nutrex lipo 6X'leri? gittigidiyor.com da 1 tane var oda eski versiyonu lipo 6 sanırım...

9. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    lipo 6x i türkiyede bulman zor.. bulsanda sahte olma ımkanı cok......

10. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    nabız?

bildiğim kadarıyla termo etkisi yapan supplementler nabzı yukarılara cıkarıyo ve sanırım nabzın yuksek oldugu yag yakımı hızlıdır yanlıssam belırtırsenız sevınırım yanlış öğrenmıyeyım

11. nicknick

nicknick Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Satın alanlar mutlaka bilinçli şekilde ve gerektiği için alıyordur bunu. Besin açılımı kısmında içerik olarak cafein yüksek oranda ve uyarı kısmında bu ekbesin harici kahve hatta çay alımı bile yasaklanıyor.

Ben günlük kahve ve çay tüketim ile yakın bir etkinin doğal yoldan alınabileceğini , olabildiğince rafine ve sentetik ürünlerin vücuda almaktan kaçınılması gerektiğini düşünüyorum. Son araştırmalar günlük 2 fincan kahve alımının metabolizma etkileri dışında uzun dönem beyin aktiviteleri hatta alzheimer konusunda yayrı olduğunu kanıtladı. Herkese iyi çalışmalar.

12. gabrielzagu

gabrielzagu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    nabız

bi kere gün boyu 105-110 olan nabız kalbe inanılmaz yük bindirir.çok çok iyi beslenmek gerekir özellikle B6 B12 vitaminleri yönünden..aksi halde kalpte büyüme dedigimiz atrofiye yol açar. ayrıca yaşınızın ort. 25 civarı oldugunu düşünürsek verimli yag yakmak için nabız aralıgınızın 117 ile 136 arasında seyretmesi gerekir. dolayısıyla sözü gecen nabız cok etkin bi deger diil. ayrıca 110 la basladıgınız kardio calısmanızda nabzınız 160 civarında seyrederki bu durumda sadece laktik asite bagımlı olarak çalışan kas grubu cevresinde bir yag parcalnması olurki çok aman aman birşey degildir çünkü kısa sürelidir

13. nurqan

nurqan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer yağ yakım için kullanıyorsanız günde 2 kapsül ile başlıyorsunuz 1 sabah 1 öğleden sonra (yemeklerden 30 dakika önce)ve her 2 günden sonra sadece 1 kapsül ekliyerek (örn:1 sabah 2 öğleden sonra)2 gün sonra 2 sabah 2 öğleden sonra şeklinde ve birdaha arttırmadan dewam ediyorsunuz (öğünlerden birisini antrenman öncesine getirirseniz daha faydalı olur).
    Daha extrem kilo kaybı istiyorsanız . günde 3 defa 2 şer kapsül yemeklerden sonra ama yine diğerinde olduğu gibi 1-1 günde 2 kapsül ile başlamalısınız ve arttırmalar tamamlandıktan sonra (2 şer taneden 3 öğün) bitene kadar böyle dewam edin sakın günde 6 kapsülü geçmeyin.
    Enerji sağlamak için kullanıcaksanız:Antrenmalardan 30 dakika önce sadece 2 kapsül kullanmalısınız

14. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar kişiden kişiye göre deişir.örneğin bi arkadaşımla aynı anda animal cuts almıstık.basladık ben ondan daha sıkı diyet yapmama ragmen o daha fazla yaktı bende iyi bi etkı goremedım. ama yıne o arkadaşım lipo 6 kullandıgında aynı zaman aralıgında aynı etkiyi alamadı .fatburner lar kişiden kişiye etkisi değişen bileşimlerdir.oyuzden etkisini kesinlikle böle vey şöle olacak die tartışmak yersizdir bende nabızı 100 yapar sende yapmaz..

whitelilly bunu beğendi.
  15. ibolister

ibolister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    henüz bugün sipariş verdim ama antrenmanlara başladığımdan beridir araştırıyorum (15 gündür ) en derun araştırmalarımın sonucunda Nutrex lipo 6x te karar kıldım ek olarak ta primaforce CLA alacagım tabi hocamın kontrolü ve yönlendirmesi dogrultusunda bu ürün burada çok pahalı en ucuz olan suplementler.com la bile kıyaslanmaz bence netritiondan aldım . işte aşağıda aldıklarımı ve ödemeleri çıkarttım
    ------------------------------------------------------------------------------------

[FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]Order Number[/SIZE][/FONT][FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]200809110****[/SIZE][/FONT][FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]Customer Number[/SIZE][/FONT][FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]6730**[/SIZE][/FONT][FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]Order Date and Time[/SIZE][/FONT][FONT=Arial,Helvetica][SIZE=-1]2008 September 11 07:12:54[/SIZE][/FONT]
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-2][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Shipping Information[/SIZE][/FONT]
    [SIZE=-2][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]ibrahim akin[/FONT][/SIZE]
    [SIZE=-2][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]gaziantep 27070[/FONT][/SIZE]
    [SIZE=-2][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]TR Telephone: 0090533550****[/FONT][/SIZE]
    [SIZE=-2][FONT=Verdana, Arial, Helvetica]Email: [email protected][/FONT][/SIZE]

[FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Billing Information[/SIZE][/FONT]
    [SIZE=-1][FONT=Arial, Helvetica]Visa [/FONT][/SIZE]
    [SIZE=-1][FONT=Arial, Helvetica]ibrahim akin[/FONT][/SIZE]
    [SIZE=-1][FONT=Arial, Helvetica]gaziantep 27070[/FONT][/SIZE]
    [SIZE=-1][FONT=Arial, Helvetica]TR Telephone: 0090533550[/FONT][/SIZE]

[FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Qty[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Item ID[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Brand[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Product[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Size[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Price[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Item[/SIZE][/FONT]
    [SIZE=-1][FONT=Arial, Helvetica]Subtotal[/FONT][/SIZE][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]163-0011[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Nutrex[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Lipo-6 X[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]240 caps[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$57.95[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$57.95[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]234-0004[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Primaforce[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Max CLA[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]180 softgels[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$15.99[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$15.99[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]27-0064[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]ABB[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Ripped Force Drink Ephedra-free, Lemon Lime[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]18 oz.[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$2.25[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$2.25[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]40-0017[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Netrition[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Product Catalog[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]1 catalog[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$0.00[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$0.00[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]1[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]40-0034[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Netrition[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Sleeveless Shirt, Black[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]X-Large[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$0.00[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$0.00[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Subtotal[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$76.19[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Subtotal after discount[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$76.19[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Shipping - UPS Worldwide Saver (2 to 3 days)[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$64.48[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]Total[/SIZE][/FONT][FONT=Arial, Helvetica][SIZE=-1]$140.67[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

Son düzenleme: 11 Eylül 2008
  16. ibolister

ibolister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah zamanında shipment yapılırda bende sizlerle görüşlerimi paylaşırım

17. alextaylor

alextaylor Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar ,
    bodybuilding den liop6x siparişi vermek istiyorum.
    240 kapsül ortak olarak almak isteyen varsa irtibata geçelim.Siparişimizi ucuza getirmiş oluruz.

18. ibolister

ibolister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    keşke dün bana yazsaydın
    ben netritiondan getirttim hızlı teslimat şuan itibariyle UPS de almanyada yarında TR de sabah araya pazar günü girdiği içinde pazartesi antepte . Keşke daha önceden bana yazsaydın benim kargoda daha 5-6 Lbs lik yer vardı seninkilerde rahat sıgardı netritionda
    kısmet neyse

19. alextaylor

alextaylor Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Kısmet artık geç kaldık sen yinede bize yazmayı devam et .İnş takılmaz ürünlerin son durumu da yazarsan sevinirim

20. ibolister

ibolister Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    alex ups den dün sabah istanbula geldigini ve ögleden sonrada 3,1 Lbs lik ürünümün gümrükten geçtigini ögrendim hiçbir sorun yok pazartesi elinde dediler
    araya hafta sonu girmese UPS Philedelphia - Gaziantep e 2 günde getiriyo
    sanki istanbul ???
    yarın ürünle ilgili bir problem olursa yazarım ama şimdilik durum bu
    UPS import servisindeki bayan beni cmtsi sabahtan rahatlatmıştı zaten " 7-8 Lbs " ye kadar olan ürünlerde herhangi bir takılma söz konusu olmuyor dedi. Birde ben sipariş verirken www.netrition.com da gift seçeneği ekledim . Congrulations ibrahim . . . Take Care felan diye de bir not yazdırdım bu sipariş tamamlanırken altlarda bi yerde göze çarpıyor. Tavsiyem ingilizceniz gelişmiş diilse mutlaka bilenden yardım alın ama forumdan diil neden forumdan diil çünkü herkesin siparişi kendisine özeldir sayfada farklı şeyler yazabilir . Ama yeni yıl öncesi bi 200 $ lık sipariş denicem . Bunlar güç veriyor insana .
    Saygılarımla

Sayfayı Paylaş