Limitlerde biceps program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve asrin78 tarafından 15 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Forumun eski idol üyelerinden pump foreverin mesajlarında gördüğüm ve dün yaptığım bir biceps idman programını sizle paylaşmak istiyorum arkadaşlar.
    Ben biraz zor bulduğumdan çok limitte girmeden ilk gün kendimi denemk istedim
    Denildiği gibi t shirt çıkartamayacak hale gelmesemde genede idman sonrası baya harap haldeydim
    Sondaki dumbell curl 6*6 azaltarak gitmek başlangıç seviyeler için sonda kilolar baya düştüğü için hafif kalıyor , ben bi dahakinde 2 yada 3 ağrlıkla çift set yapıcam ve kiloları arttırıcam
    Virgülüne dokunmadan program

Ama sana faydası olacak bi biceps proramı yazayim.. ölcü al, daha sonra 1 ay uygula ve tekrar ölcü al, farkı goreceksin...
    1- Barbell Curl (yapbilecegin max kilo ile 3-4 tekrar 10 sn dinlen bir 3-4 tekrar daha 10 saniye dinlen 2-3 tekrar yap)(toplam 10 tekrar olmus oluyor) 30 saniye dinlen ve tekrar..3 seti boyle yaptıktan sonra
    1 dakika dinlen, kiloyu azalt ve 4x8 (aralarda 30 saniye dinlenerek)

2- 6x6 Dumble Curl: agirdan hafife 6 cift dumble ayarla... En agiri (8-10 tekrar yapabilecegin bi kilo olmalı) ve HIC DURMADAN her bir cift ile 6 tekrar ayakta curl yap... 5 sn den fazla bekleme... Cok zorlayan bi hareket.... sadece 1 set yapılabilir...

3- Scott Curl : 4x8

Cok agir bir antreman bu.. ama inanılmaz etkiliyor biceptsi.. 1 ay bu programı yap, daha sonraki 2-3 ay rutinine dön sonra tekrar 1 ay uygula...

1- Biceptsi kanat antremanından sonra calismaa!! Gögüsten sonra daha etkili olacaktır. Yorulmamıs olacaktır, daha agır kilolalara girip daha fazla uyarabilirsin
    2 - 3 hareketten sonra, istege baglı, rope curl ( makarada ip ile önkol icin curl) yapabilirsin. - Tabi kolunu kaldirabilirsen
    3 - Soyunma odasinda bi arkadasından rica et, t-shirtünü cıkarmana yardım etsin, cunku sen cıkaramayacaksın

Saygılar

Sayfayı Paylaş