Likidmix

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve cradle25 tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cradle25

cradle25 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar internette dolaşırken gördüm ama dorumda araştırdım bulamadım likidmix ürününü kullanan veya bilgisi olan arkadaş var mı sitesi de bu; http://www.likidmix.com/ cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
    Saygılar

2. yakuza35

yakuza35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ticaret...
    Yer:
    Güzel İzmir
    ürünü verdiğin likten inceledim lipo 6 ve Hydroxycut Hardcore tarzı bir yağ yakıcı termojenik yani ben bu ürünü bilmiyorum fakat diğer iki ürünü tavsiye edebilirim Hydroxycut Hardcore kullandığım bir ürün tavsiye ederim dediğim gibi diğer ürünü bilmiyorum ama bu diğer iki ürün tarzı ürün kullanan varsa paylaşır bizde bilgilenmiş oluruz...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:10 ----------

biraz araştırma yaptım bu ürünle ilgili kullanıcı yorumları vsss bizim gibi aktif spor yapan insanlar için faydası kesin olur eğer kullanıcılar atmıyorsa hiç sporyapmadan ayda 3-7 kilo arasında verenler var spor desteğiyle bu ürünle birlikte ayda 5-10 kilo arası verilebilir gibi görünüyor yinede görüşleri objektif kullanan birinden dinlemekte fayda var...

3. hustla214

hustla214 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lipo 6X hakkında duyduklarım

Merhaba. Foruma yeni üye oldum.

Almanyadan bir çok arkadaşım Lipo6 ve Lipo6 Black kullanıyor ve çok tavsiye ediyorlar. Geçen hafta bende artık denemeye karar verdim ve GG den Lipo6X siparişi verdim. Malesef ürün çok taze değil, son kullanma tarihi 02/2011.
    Birdahakine almanyadan sipariş verecem...

Lipo hakkında duyduklarım:
    1. Lipo6X dünyanın en etkili ve hızlı yağ yakıcısı
    2. Lipo6x in yan etkileri varmış ama kimse yaşamamış ilk 2 gün miğde bulantısı ypıyormuş ki bende bunu yaşadım sabah kalkar kalkmaz alınca
    3. Lipo6X çok iyi yağ yakıyor, iştah kesiyor ve enerji veriyor, iştah kesmesi ve enerji vermesini ben ilk haftada şahit oldum. Aşırı derecede terletiyor, çok fazla su içiyorum.

Spora geçen hafta başladım, kilo, vücuttaki yağ oranı ıvır zıvır herşey ölçüldü, bir ay geçtiğinde bakacağız nasıl bir sonuç çıkacak.

Almanyada bu konularla çok bilgili arkadaşlarım Yağ yakıcı olarak lipo yu şiddetle tavsiye ediyor. Amerikan forumlarda falan okuduğum kadarıyla herkes lipodan çok memnun. Nutrex in tüm ürünleri çok kaliteliymiş, Vitrixi bir kere denedim geçen sene sadece sex için ve çok memnun kaldım ama biraz pahalıydı gene GG den almıştım bu aralar tekrar almak istiyordum ama GG de vitrix yok artık .
    Muscletech in yağ yakıcısını hiç önermediler, ciğerlere zarar veriyormuş diye ABD ve Almanyada bir süreliğine piyasadan çekilmiş.

Bu konuda özellikle yağ yakıcılar hakkında net bilgileri ve tecrübeleri olan varsa yazsın lütfen. ben lipo 6 hakkında tecrübelerimi detaylı bir şekilde yazacam.

Forumu çok beğendim! herkese selamlar...

Sayfayı Paylaş