Lif yırtığı ve el tarakda ödem

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Merhabalar, öncelikle geçen sene sag diz patellalarımı yırtmıştım ameliyat olmadım bu sene ağrılarım hala geçmedi yani sabitken bi ağrı yok çok fazla şey kullandım. dizlik ilaçlar vs. ama bi sonuç yok hem fitness hemde kickboks yapıyorum böyle dizim merdiven çıkarken kaldırınca felan ağrıyo sürekli değil ama bazen yumruk atarken böyle ilk yırtıldığındaki gibi dönmüş gibi oluyor doktora göründüm çok zorladıgından felan dedi ama uzun sure dinlendirdim herhangi birşey olduğunu zannetmiyorum yaşıyan var mı veya önerileriniz neler çöküp kalkarken çatur çutur sesler geliyo menisküsden şüpheleniyorum. Bir diğeri ise gene 6 7 ay önce elimin yüzük parmağı
    üst tarak kemigini kırmıştım ve orda ödem gibi kis olmuş taşlaşmıştı gecen antrenmanda parmağım bükülünce tekrar kırıldı şuan alçıda ve doktor belinden kalçandan kemik alıp o ödemi boşaltıp oraya doldurucaz dedi sizce bu spor hayatımı olumsuz etkiler mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş