Lick Pastörize Yumurta Akı

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve yalnızkovboy_89 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Bugün izmir bayiisiyle yüzyüze konuşmak için yerlerine gittim. Kendileri ürünü geliştirip daha iyi nasıl yapabiliriz diye görüşlerimi almak istediklerini söylediler. Ayrıca yeni çıkardıkları sporcu içeceklerinden ikram ettiler. Gerçekten çiğ ilk defa yumurta akı denedim ama tadı meyve suyu gibiydi. 4 adet 1 kiloluk yumurta akı aldım. Ayrıca eve kadar beni götürme inceliğini gösterdiler. Siteden bahsettim. Üye olmalarını ve diğer arkadaşlarında görüşlerini almalarını söyledim. Umarım ürünü daha da geliştirip bize daha kolay ulaşılmasını sağlayabilirler.

Not : Almak için gidecek arkadaşlar yanlarına köpük ve buz almalarını ya da soğuk su ihtiva edebilen kaliteli büyük bir termostat götürmelerini tavsiye ederim. Buzdolabının derecesini de 0-4 derece arasına ayarlamalılar.

BioMech, Salash ve yalnızkovboy_89 bunu beğendi.
  2. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurta tanesi şu an 0.120 kuruş bu ürün 5 tl / 0.120 41 adet yumurta sadece beyazını çıkaralım 41 *3 gram pro 123 gram pro yapar. Bu üründen cazip oluyor yanlış mıyım?

3. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Cazip olması bir yana kalsın, pratik olması çok iyi.Saatlerce [biraz abartı oldu :) ] o kadar yumurtanın sarısını bir yana akını bir yana ayırmak,kabuklarını soymak ölüm.Pişirmeye bile gerek duymuyorum çoğu zaman...

4. Achilles1980

Achilles1980 Üye

Beğenileri:
    730
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zayıflatma, Yarışma diyeti, Yağ yakımı vb.
    Yer:
    İzmir
    Aynen katılıyorum. Ayrıca İzmir bayii gerçekten çok iyi. Malı evime kadar getiriyor bu tarafa işi düştüğü zaman. Ben çok memnunum üründen.

5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Aynı firmanın şu an sitesine baktım yumurta beyazı tozu diye bir ürün çıkarmışlar 1 kg tozu 7 litre su ile karıştırınca elde edilen 8 litrelik karışımın 255-265 yumurta beyazına denk geldiği yazıor her gün bir litresi tüketilse o da 31-33 yumurta beyazı anlamına gelir.Gayet başarılı gibi geldi bana.Paketleme 20-25 kg yazmışlar ürünün fiyatını bilen biri yazarsa iyi olur.Gerçi ne kadar sağlıklı onu bilemiycem ama denemek lazım.
    Saygılar

6. kalamir

kalamir Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu fiyatlarını bulamadım ben bu ürünün de koliyle veriliyor. Sizce tozu almak mı daha hesaplı yoksa litrelik almak mı

7. bodyguardxp

bodyguardxp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fiyatı fena değilmiş ama heryerde olmaması yani heryerde satılmaması işi bozdu- kardeşim bu ülkede body yapmak zor zanaat istediğin herşeyi bulmak kolay olmuyor bulsanda çok pahalı oluyor herzaman demişimdir -body sporu bence dünyanın en pahalı sporu-para sporu diyim daha mantıklı

8. mehmetefendy

mehmetefendy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Lick firmasının ikitelli şubesi ile görüştüm, satışını kendi depolarından yapıyorlar,ve minimum 1koli=15 adet (15kg) alım yapılabilir olduğunu söylediler.
    1 adedi =7,60tl x 15 = 114tl ye geliyor, paketler kapalı haldeyken 40 gün kullanım süresi varmış, açıldığında ise 3 günde tüketilmesi gerekiyormuş.

ozpirik bunu beğendi.
  9. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Metroda esnaf kartı mı ne istiyolardı o olay devam ediyomu yoksa girip direk alabilirmiyiz ?

10. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    4 derecede tutmak lazım ürünü.ev ortamında bunu nasıl sağlarızki

11. mehmetefendy

mehmetefendy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Buzdolabında +4 dereceye alıcaksın, devam...

12. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Benim buzdolabın önünde dijital termometre var ve o sıcaklık sürekli değişiyor
    bazen 0 bazen 9 derece oluyor buzdolabı tarafı ondan dedim

13. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Ankara'da ostimde olması kötü olmuş, gittimi koli şeklinde almak lazım. Acaba marketlerde falan rastlayan oldu mu?

14. mehmetefendy

mehmetefendy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Birde bunun toz olanı var 18 ay raf ömrü var, Lick Yüksek Kabarma Yumurta Akı Tozu bunu kullanan oldumu,yada tavsiye edermisiniz.?

15. Agony

Agony Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kuafor
    Yer:
    Kiev
    Ben bundan 6-7 ay once almistim, bugun aklima geldi, depodan cikardim, baktim posette delik var, kullanmadan bir yetkiliyle gorusmek istedim, aradim firmayi, sagolsunlar oldukca ilgilendiler, gida muhendisinin dedigi, pastorize oldugu icin sikinti olmayacagini, rahatlikla kullanabilecegimi soyledi, ben de bir kasik yumurta akini biraz sutun icinde kasikla calkalayip kafaya diktim, ama oyle zehir bir tat olamaz, hemen gozlerim yasardi, tahminimce nesquik iyi bir tercih olur bunun yaninda, ama ne kadar kullanisli bir urun oldugu konusunda tartisilir o ayri...

16. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Bursa'da yaşıyorum Lick'in toptancısı evimin 10m ötesinde.Lick Yumurta Akı'nı Metro'da 1 lt'sini 10 tl satın aldım.Geçen hafta toptancıyla konuştum ürünün talebi az olduğundan her hafta gelmiyormuş ve Lick Sporcu İçeceği'nin üretimini Türkiye genelinde durdurmuşlar.Bu arada pişirilip yemenizi tavsiye etmem çünkü tadı pek hoş olmuyor.Ben 300ml Lick'e 200ml de yağsız süt ekliyip içiyorum çünkü tadı anca öyle güzelleşiyor. :) Bu arada toz olanının saklama koşulları kaç derecede uygun bilen var mı?

17. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu ürün veya benzeri satılıyor mu kullanan varsa paylaşırsa sevinirim.

18. rizaok

rizaok Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan'da kozyatagı metro markette önümde duran üründür fiyati 11.60tl'dir ve 1 litredir.
    Forumu ve sporu bırakmama rağmen görünce aklıma geldi yazmak istedim.

iyi forumlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:18 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:32 ----------

Şuan'da kozyatagı metro markette önümde duran üründür fiyati 11.60tl'dir ve 1 litredir.
    Forumu ve sporu bırakmama rağmen görünce aklıma geldi yazmak istedim.

iyi forumlar

Reddie bunu beğendi.
  19. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ankarada satışı yapılan bir yer varmıdır bilgisi olan varmı?

Sayfayı Paylaş