1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Leopras-2.yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Leopras tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Eksik olduğunu düşündüğünüz bölge

1. Omuz

12,5%
  2. Göğüs

56,3%
  3. Kol

18,8%
  4. Karın

12,5%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Herkeze merhaba bundan önceki konularımda gelişimimi atmıştım 2.yılı doldurdum sayılır artık öncelikle 2 yılın nasıl geçtiğini anlatmak istiyorum ilk 3 ay çöp diyebiliriz çünkü kol çalışırken 60 tekrar yapıyordum tecrübesizliği siz anlayın yıl içinde ara ve yazında boşluklarım oldu öğrencilik sebebiyle bilinçli spor yapmaya son 1 yıldır başladım hangi hareketi nasıl yapmalıyım kaç tekrar yapmalıyım gibi bilgileri edindim vücudumu tanıdım tepkimelerini anlamaya çalıştım ve antreman günlüğümü ona göre çıkarttım beslenme uyku ve antreman düzenimi hala tam anlamıyla düzene soktum diyemiyorum son sınıf olmam sınav stresi ve iş hayatı spor yapmamı büyük ölçüde etkiliyor supplement konusunda hala tecrübesizim şuan multipower ın whey proteinini kullanıyorum yaklaşık 1 ay oldu kullanmaya başlayalı ondan öncede aminoasit kullanmıştım 300 tabletlik onun haricinde supplement kullanmadım imkanlarımın kısıtlı olması bana bir engel ama artık spor hayatımın bir parçası oldu hiç gelişmiyeceğimi bilsem yine salonda idman atarım çünkü spor yapmayınca rahatsız oluyorum sigara kullanıyorum gece hayatınada düşkünümdür bu çerçevede gelişimimin geldiği son nokta bu ölçülerim 2 ay öncesine ait kol hariç yorumlarınızı bekliyorum

Omuz:127
    Göğüs:108
    Kol:39 sıcak 38 soğuk
    Bel:83
    Kilo:73 Başlangıç:60
    Boy:1,75 Başlangıç:1,70

Ekli Dosyalar:

leftyboarder bunu beğendi.
  2. tugrul2244

tugrul2244 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    kamu çalışanı
    Yer:
    ankara
    dengeli gelişim bence biraz daha ust gögüse yuklenebilirsin belki, 3-5 kilo daha fazla yağlanmadan alırsan daha dolgun ve yeterli olru bence
    tabi hedefini bilemiyorum

3. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    üst göğüse yüklenmeli.başarılar

4. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    vücut tipi ecto mezo arası galiba o yüzden kilo almakta ve kilo vermekte zorlanıyorum ama dediğiniz gibi hacim olarak 5 kilo daha alıp yağ yakmaya çalışıcam yaza kadar hedefim idolüm olan lazor angelov tarzı bir vücut yakalamak ve boy kilo orantısını bozmamak

üst göğüs benim için zorlu bir bölge ama eksikliğin farkındayım doldurmak için zorlıyıcam yorumlarınız için teşekkürler

martinez35 bunu beğendi.
  5. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    kilona göre ölçülerin süper ötesi ecto olmana ragmen, tebrikler. üst göğüsü zaten söylemişler :)

Leopras bunu beğendi.
  6. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle tebrikler guzel kilo almissin dengeli gorunuyor vucudun ama gordugum kadariyla karini biraz daha iyi olabilir zaten yaglanma sorunun yok karin daha etkili olursa ust gogusle daha saglam gozukebilir tebrikler tekrar calismaya devam

7. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kendi kilomdaki maximum ölçülere ulaşmaya çalışıyorum üst göğüs için yorumlarınızı dikkate alarak daha etkili çalıştırmaya çalışıcam
    karın bölgesindeki yağ oranını düşürmek için cardio antreman yapmam lazım diye düşünüyorum ama cardio çalışırsam diğer bölgelerimde düşüş yaşamaktan korkuyorum o yüzden karın bölgesini önümüzdeki yaza bırakmayı hedefledim böylelikle biraz daha hacim artışı kazanıcam ve karın bölgesinin yanında şuanki ölçülerimide koruyabilicem

yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkürler

8. kbsy23

kbsy23 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    viyana
    pek ecto gibi gelmedi bana.

gayet orantılı bi vücut tebrikler.

9. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    ecto-mezo karısımı, ne tam mezo ne tam ekto.:)

10. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    kolay kilo alamıyorum ama kilo verirkende aynı şekilde zorlanıyorum vücudum fazla yağ tutmuyo ama ecto gibi minimum yağ oranındada olmuyo karın bölgesinde cardio yapmama rağmen abs ler belirgin fakat alttaki 2 pack görünmüyo kollardada ectoya göre daha kolay artış sağlıyorum yani biraz ondan biraz ondan vücut tipi ecto-mezo arası melezim diyebilirim :D

Sayfayı Paylaş