Lazer Epilasyon

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Emre A. tarafından 25 Mart 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Emre A.

Emre A. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, göğüsümde çok kıl var. Bu kılları 1-2 defa almıstım. boynumda bile cıkmaya basladi nerdeyse.. gercekten cok kotu bir durum.. yakası acık seyler çok zor gıyıyorum.. bu kılllara en iyi cozum epilasyon oldugunu soylediler. Gidip değilde evime alıp yapmyı tercih ederim.. fiyatlar çok phalı çünkü.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=21031&productid=sgphhp6493

burada epilasyon aleti var.. acaba bunu evime alıp kullansam olur mu.. göğüsümdeki kılları alsam felan? olur mu sizce.. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkrler simdiden.

2. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bildiğimiz epilasyon aleti bu lazer özelliği yok.

Seramik disk sistemi
    Acı hissini azaltan aktif masajlı buz haznesi
    0,5 mm.lik en kısa tüyleri kökünden alma
    Hassas bölgeler için daraltıcı başlıklı buz haznesi
    25 adet cımbız sayısı
    Tıraş başlığı
    2 hız ayarı
    Elektrikli
    Banyo lifi
    Seyahat çantası

3. Emre A.

Emre A. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Normal lazer teknolojisi bile tamamen açıklığa kavuşmamışken bu tür aletleri kullanmak sakıncalı olur sanırım.Birde forumda konusu geçmişti çin malıydı bu sanırsam.Güzel bir saç traş makinası ile alabilirsin.Ağda ,hamamotu diğer seçenekler olur......

5. Emre A.

Emre A. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ağda ile nasıl yapabilirim.. ? Ayrıntılı olarak birisi anlatabilir mi?

6. WolfSoN

WolfSoN Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  7. kimodedim

kimodedim Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    epila kulanan arkadaslarım uzun vadede gelişme oldugunu söylemişlerdi ama kıl köklerini yakman gerekio tek tek zahmetli bi iş bi erkek olarak sabredebilecegini sanmıorum.

8. Sercinho7

Sercinho7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Karşıyaka 35½
    =) bende traş makinası var onunla alıyorum..baya bi etkili..ilk haline kadar uzaması 1 ayı buluyo..

9. Jet-Lee

Jet-Lee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    traş makinesi ile pürüzsüz oluyormu? yani ii görünüyormu traş makinesi kullandığında?

10. Jet-Lee

Jet-Lee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    traş makinesi dahada artırıyormu kıl çıkmasını? öle bir şeyde diyorlar traş makinesi kullanırsan dahada arta felan? kullandığına göre biliyorsundur biraz bilgi verirmisin =) traş makinesi ile ilgili?

11. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ben sana epilasyon hakkında herşeyi öğretebilirim :) bu konuda dr lar bile benim kadar bilemez ama bu aleti alma sakın :) para tuzağı ben sana bir şekilde bütçene uygun bir şekilde halletmeni sağlayabilirim sanırım :) ama yinede konuşmamız lazım uzun bir mevzu bu escapeofmind@hot

12. chosen

chosen Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    istanbul
    ya aslında iyi bir araştırma yaparsan bir şekilde lazer işini halledebilirsin çünkü aslında geçici ve para tuzağı tedbirler farkında olmadan başka sorunlara yol açıyor ve dolayısıyla o çok görünen lazer fiyatları az kalıyor ama açıkçası zaten ben sana uygun bir yer bulabilirim sanırım bu konuda çevrem sağlam ben anlaştım biryerle başlıyorum olmadı bir şekilfe rica ederiz

13. krn

krn Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    konu üzerinden bikaç ay geçmiş ama halen halledemediysen sana bi tavsiyem olsun...kesinlikle epilatörü önermem..ister klasik ister buz hazneli olsun...ben sırt bölgemde denedim her ikisini de...canından can alıyolar sanki...ve sonrasında hassas bi tenin varsa çıban oluşumuna ve uzun bi süre kırmızı lekelere neden oluyo...en iisi lazer epilasyon...bikaç seansta (kılın yapısına ve alana göre değişiyo ama 4-5 arası biliyorum max.) kesin çözüm olduğunu duymuştum..ben şimdilik saç -sakal makinesiyle durumu idare ediyorum...sıfır almıyo ve bikaç gün sonra ele gelen batışmalarla hissediyosun çıkanları..ancak sırtımda yün yumağı kıllarla dolaşmaktan iidir..bu arada sir ağda bantlarını da tavsiye ederim...ama yapacak eli yatkın birini bulman gerek...

Sayfayı Paylaş