Lazer epilasyon nerede yaptırmalı ?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve daimon1 tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. daimon1

daimon1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir kafamı kurcalayan bir sorunum var kafa_ Eminim benim gibi birçok kişi var forumda. Lazer epilasyon yaptırmak istiyorum yanlız bazıları gittiği kurumlardan memmun değil sizlerin tavsiye edebileceği bir yer varmıdır ? memmun kaldığınız önerebileceğiniz ? tüm vücutu yaptırmayı düşünüyorum zamanla konu altına veya p.m atarsanız sevinirim. yer istanbul

2. invincibleson

invincibleson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, bende bu ara yaptirmayi dusunuyorum ama bildiginiz gibi fiyatlar pahali buyuzden forumdan yaptirmak isteyenlerle toplanip indirim alabiliriz diye dusunuyorum internette kaliteli oldugu soylenen bazi yerler var gidilip gorusulebir , bende tam vucut dusunuyorum.. İstanbuldaki arkadaslar mesaj atabilirlerse iletisime gecebiliriz

3. daimon1

daimon1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    özel mesaj atabılırmısın bildiğiniz bir yer varmı ?

4. skarci89

skarci89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ataşehir yakınlardaysan burayla iletişime geç. bende burda yaptırmıştım. eski sinamanın şu anki balkon kafenin tam üstü.

http://prettywomen-atasehir.com/

5. cesgin

cesgin Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Açık bir uyarı olarak yazıyorum...

Lazer epilasyon yaptırmak istiyorsan tercih edebiliceğin tek merkezler özel klinikler tıp merkezleri olmalıdır.

kendi gittiğim yer olan, acıbadem tıp merkezini öneririm. (bagdat caddesi) de olana gitmekdeyim.

daha önce bircok merkez denedim ve hepsinde farklı sorunlar aldım işin özü bazı durumlarda geri dönüşü olmuyan sorunlarda ortaya çıkabiliyor

tıp merkezlerindeki lazer epilasyonlar tamamen doktor kontrolünde yapılmakda ve diğer merkezlerde görmediğim titizlik bakım, ilgiyi aldım bune ek olarak
    epilasyon makinalarının güvenirliliği tartışmaya gerek bile yok diğer merkezlere kıyasla....

hikaye: kimi gitmiş oldum merkez, sarı tüylerimi azdırdı,kimi merkez hiç azalma olmicağını idda etti ve bircok... tıp merkezi 6-8 seans maksimum 80/100 azalmayı garantiliyen tek kurum olmakla beraber ilk defa gerçekten sonuç aldığım yer oldu.

Sayfayı Paylaş