Lazar Angelov - Mükemmel Fizik

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve Demirgan tarafından 17 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 86 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

kol ölçüsünü merak edenlere

2. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    İyi anatomisi var.Demek ki neymiş steroidsiz de çok iyi bir vücuda sahip olunabiliyormuş insan :)

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    kuruluğuda anatomiden kaynaklanıyor dimi

muratcan.biceps ve StormBlast bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Dirty bulking -- Kirli hacimlenme

5. brhmcr

brhmcr Guest

Dirty bulking -- Kirli hacimlenme

6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    biz bu insanlarla eşit değiliz.adamın genetiği çok iyi bu bariz belli.en kral supplementleri kullanıyordur.ve eminimki bizden farklı antrenmanlar yapıyordur.ayrıca steroid olmasa bile en azından prohormon kullanıyordur.(yani tr ye hiç gelmeyen özel ürünler)

7. YaheLL35

YaheLL35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  8. bodycucu12

bodycucu12 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    20 yıldır bu işin içinde olan biri olarak diyebilirim ki vücut yapan sağlam beslenme ve kreatindir. kol kaslarınızı doğal 50 ye bile çıkarabilirsiniz. ama işin içine definasyon girince streoid kullanmıyor demek safdillik olur. diyette sağlam proteinde alsanız kas kaybı kaçınılmazdır. ve streoidlerin çoğu kas yapmaktan ziyade korumaya yöneliktir. bulk zamanda zaten streoid kullanmak enayiliktir. ama definasyonda kurut olmak için şarttır. bu adam da en kötü testo ve winstrol kesin vardır. kullandığı su atıcı ilaç ve efedrinde cabası. hala anatomi genetik diyen safdiller var. yahu anatomik kemik yapısıyla ilgilidir. definasyonun anotomiyle ne ilgisi var. doğal vücut pekala gelişir zaten streodin bulk adama katkısı yüzde onu geçmez. streodin önemi esas kurutlukta ortaya çıkar. yoksa doğal kürsüz definasyona giren herkes kas kaybına uğramamak için kilosunun en az iki katı protein alacak. yanında karbonhidrat alacak o kadar beslenmeye kilon yerinde sayar yağlardan kolay kolay kurtulamazsın. ilaç almayıp ben 50 cm kol yapacam diyen amacına ulaşır ama vücutçudan çok powerliftingi strongman'ı
    andırır. sağlam bir diyette o kol 42 43ün üstüne çıkamaz.

Lorethlorien ve jkdo bunu beğendi.
  9. saq04ever

saq04ever Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Bence direk gidip Snap-Shots a bak ve doğal yollardan olamayacağını iddia ettiğin Schwarz'ın kolları ve vücudu gör.

10. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Daha önce yazdımmı bilmiyorum ama kendinizi bu adamlarla kıyaslamayın, etrafınızdaki sağlam vücutcuları örnek göstererek de steroidsiz olmaz cart curt demeyin. Steroid var ya da yok net birşey diyemem - büyük ihtimal var diye düşünüyorum - ama bu tarz vücutların steroidsiz yapılamayacağını düşünmüyorum bu kadar olmasa da buna yakın vücutlar oluyor bizim ülkemizde de imkanlar kısıtlı olmasına rağmen.

Bu adam yıllardır spor yapıyor, elinin altında her türlü imkan var bilgisi üst seviyede tecrübesi muazzam yani bu sporla ilgili ne varsa hepsini %100 doğru yapıyor yani bizim gibi değil adamın 24 saati bu işe göre ayarlı.

O sebeple steroidsiz şu kadar kol yapamazsın define olamazsın bilmemne diye konuşup milletin hevesini kırmayın imkanı olan azmi olan hedeflediği vücuda geç de olsa ulaşır - 1 numara olma gibi çok uçuk hedefleri yoksa- gözlemlediğim kadarıyla forumda steroidsiz olmaz, herkesde var vs diye konuşan hatta kapalı da olsa steroidleri savunmaya kadar işi götürenlerin hepsi steroid kullanıyor o sebeple objektif değiller, kendisi steroidsiz yapamadıysa veya steroidle yaptıysa başkasının doğal yollardan yapabileceğini düşünemez klasik insan psikolojisi yani böyle diyenler de bir yerde haklı.

Genetiği, anatomisi iyi diyenler de bir yerde haklı. Steroid kullanan milyon tane insan var en az Lazar kadar emek veren binlerce insan var ama çok çok azı böyle vücuda sahip olabiliyor. İmkanlar, bilgi, tecrübe, azim, çalışma vs gibi şeylerin yanında genetik de çok etkili bu kadar başarılı sonuçlar alabilmek için.

Son düzenleme: 17 Nisan 2013
    Lorethlorien, veaN ve keepsoul bunu beğendi.
  11. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Lazar guzel estetik bir vucuda sahip,kendisi bulgar burda bir showa katilmisti kendisinin su an imkanlarinin cok iyi oldugunu belirtmisti eskisine bakarak ve bu sporda paranin ne kadar onemli oldugunu belirtmisti,zamaninda 300 lira ya calisirken bile diyet ve antremanlarini siki yapan birisiyim demisti o zamanlar vucudum o kadar iyi olmasada bu sporu yapmak beni mutlu ediyordu demisti.

Yani ne seviyede vucuda sahip olursan ol,insanin bu sporun icinde olmasi cok guzel bir duygu
    elbbet bir gun Hayalerindeki vucuda ulasamasanda ona her gecen gun daha da yakinsin..

Son düzenleme: 20 Nisan 2013
    angilonit bunu beğendi.
  12. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bu adam bulunduğu spor statüsünde dünyanın en iyileri arasında gösteriliyor.bu adamı hedefleyerek spora başlamak futbola iniesta yı hedefleyerek başlamak gibidir ciddi hayal kırıklığı yaşatır.bazı arkadaşlarımda gördüm çünkü :)

13. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    vücudu müthiş de o sakalları kesmesi şart.
    artık nasıl bir testo kullanıyorsa boşluk yok adamın yanağında.
    birisi siyah boya ile duvarı boyar gibi boyamış resmen.

14. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Omuza 7 hareket giriyor... 10 tane bacak giriyor 3 tanesi calf... Hareketler 4 er set..
    Genele baktığımızda toplam set sayısı çok fazla oluyor bu adamın yaptığı doğrumu ? (Vücuda bakılırsa dogru) O zaman bugune kadar antreman ile ilgili öğrendiğim şeyleri unutmam gerekiyo
    Bu adamın bi huyu var onu farkettim: Aynı bölgeyi aynı hareketle hem cable hem dumbell ile çalıştırabiliyo veya bunun türevleri şeklinde. Mesela cal raise ye 3 farklı şekilde giriyo toplam 12 set ama bence üç harekette calfı şekilde çalıştırıyo. Göğüse bakın 4 tane press pullover dışında fly hareketi yok pulloverda fly sayılmaz zaten. Biz omuzda max 2 press hareketi koyuyoruz üçüncüye girersek overtraining oluruz diyoruz.Adam neler yapmış :D Belkide bu cesaret yaptığı sağlam kürlere dayanıyordur. Doğal bir sporcu bu antremanı yapamaz
    (more)over-Training olur resmen :D

Son düzenleme: 26 Nisan 2013
  15. mirzafidan

mirzafidan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sporunda garip yanı bu,kesin doğrular yada yanlışlar yok

thebky bunu beğendi.
  16. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben artık overtraininge inancımı yitirmeye başlıyorum.
    insan kas yapısının 3 set fazla hareket girdi diye eriyeceğini düşünmüyorum artık.

çalıştırdığım bölgeyi hissetmezsem eğer başka bir hareketle düşük ağırlıkta da olsa bitirinceye kadar çalışıyorum.

17. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bence; Araba kullanımından örnek veriyim. Şöfer devir saatini sürekli redline da kullanıyorsa en sonunda motor yanar. Kadrana 3-4 bin devir daha ekliycez daha o kadar hızlı gitmiycez. Söylediğim gibi bu adam medikal destek almasa profesyonelce beslenmese bu programı yapamaz. @Revolt herkesin overtraining eşiği vardır. Beslenmeye vs. göre bu eşik değişkendir.

18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Lazar,Nick Auger gibi adamlar genetik olarak avantajlı adamlar onlar gibi görünmek amacıyla yola çıkmak hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir hem paraları var imkanları,zamanları bol stressiz yaşam sürüyorlar onun için hayal dünyasına fazla dalmamak gerek zaten hayatta idolü kadar başarılı olan insan sayısı bayağı azdır karamsar düşünce gibi görünsede gerçek bu

F35 bunu beğendi.
  19. TehmasibVetenov

TehmasibVetenov Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  20. Kad!RX

Kad!RX Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    işte benim hedefim ! Bir gün lazarov gibi olduğumda buraya fotoraflarımı koyucam ve bu yazıyıda herkeze hatırlatıcam

Sayfayı Paylaş