Laptop Konusunda Yardım Edin Beyler.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SinanYksl tarafından 5 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SinanYksl

SinanYksl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler okul sebebiyle Laptop almam gerekiyor. Normalde şu sıralarda masa üstümü yenileyecektim ama okulda Laptop lazım olacağından fikrimi değiştirdim. Ama abartmak istemiyorum çünkü 1-1.5 yıl sonra masaüstümü kesinlikle yenileteceğim. O yüzden bana taksitle 1000-1200 TL civarında alabileceğim, şöyle çok değil 3-4 gb ram li,fiyatına göre iyi bir ekran kartı ve işlemcisi olan bir Laptop önerirseniz süper olur. Konuya gerçek anlamda hakim olan arkadaşlar yazarsa sevinirim. Sonuçta bu her gün aldığım birşey değil ve aldıktan sonra sorunlarıyla uğraşmak,pişman olmak istemiyorum. Yani yorum atmış olmak için gidip Vatan Computer veya Teknosa sitesine girip o fiyattaki pc lerin linkini atmayın. Ciddi anlamda konuyu bilenler yardımcı olsun. Şimdiden teşekkürler.

2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    eğer okulda lazım olacaksa 3-4 gb lik bir laptoba gerek yok 1 gb ram 512 mb ekran kartı işini görür o zaten 1000-1200 tl civarı zaten 3-4 gb ramli daha pahalıdır ama laptop'un markasına göre değişir çok kaliteli filan bişey almana gerek yok okulda kullanmıcakmısın ama ömür boyu kullanıcam dersen kendin bilirsin

3. SinanYksl

SinanYksl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yok okulda kullanıcam. 3-4 gb ramli pc ler var o fiyata hp casper filan ama model önemli hani kullanmış tecrübe etmiş birisi tavsiye etse alırım öyle söylim :)

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
  5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    valla geçen sene 1 gb ramli 512 mb ekran kartlı laptop 1000 tl almıştık bende masaüstü var vaya ucuzlamış fiyatlar

Sayfayı Paylaş