LAKERS vs Boston

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve sezo tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. sezo

sezo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    izmir
    evet arkadaslar finalin adı belli oldu, tıpkı geçen sene oldugu gibi Lakers ve Boston serilerinin sonunda Nba şampiyonu belli olacak..bir lakers lı olarak Lakers ın 4-3 alacagını düşünüyorum ama birşey kesin o da çok çekişmeli bir seri olacak..siz neler düşünüyorsunuz?

2. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence "big three" kolay kolay bırakmaz bu serıyı..

Onun dısında macların yayınlanma saatlerınden ve kanallarından haberder edebılırsenız bızlerı cok ıyı olur..

3. sezo

sezo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    izmir
    tabi ki thums: serinin ilk maçı bu cuma NTV de başlıyor, saat 4 de :D uykusuz gecelere devam :D

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İlk maç boston hiç oyununu yansıtamadı. Bence bunun yanında hakemlerinde etkisi vardı. Her temasa faul çaldılar. Biraz saçmaladılar hele ray allen kaç dakika oynadı merak ediyorum. Adam 1. periyod 2. faulle çıktı bir ara tekrar girdi 5 dk içinde 2 faul daha. Bostonun etkili silahlarından biri adam gibi oynayamadan kenera mahkum oldu. Rondo do bence o kadar formunda değildi gerçi yine diğerlerine bakınca iyiydi. Garnet zaten bitirdi beni adam orlando dan itibaren bence hiç iyi oynamıyor. Pierce 23 sayı mı ne attı takımının en skoreli oydu fakat o da önemli dakikalarda yokları oynadı. Gerçi son periyod 20 sayı farkı bir ara 11 e mi ne indirdiler ama sonra yine saçmaladılar. İlk maç olduğu için bir şey demek saçmalık olur ama ben bir boston taraftarı olarak :) TD Garden da böyle olacağını sanmıyorum daha adam akıllı oynarlar. Valla ntv nin siteye giremedim ama 2. maç pazarı pazartesiye bağlayan akşam saat 03.30 da dediydi arkadaş ya ntv dedir yada ntvspor ama ntv de olması lazım. Bu arada geçen sene Boston'la Lakers final oynamadı Lakers'la Orlando oynadı. Ondan önce ki sezon boston-Lakers oynadı ve yanlış hatırlamıyorsam 4-2 bittiydi (yanlışım olabilir)

5. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Evet geçen sene fınal lakers-orlando ydu.Arkadas yanlıs yazmış.Bu arada kobe ve gasol lakers ta oldugu sürece favorım lakers..
    kg isteneni veremıyor, bence anca kendı sahasındakı macta toparlanır.Lakers boston a 2-0 önde gider ve bostondaki maclar sonucu 2-2 olur seri..Ama 7. maca uzamaz bence..Çünkü 1.5 haftada yapılan 4 maç sonunda taraflar birbirlerini ıyice tanıyacaktır eksiklerini vs.
    bu yüzden iddaa oynayan arkadaşlarımız serinin 5-6. maçlarına alt oynayabilir;-)

6. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    4-1 lakers alıcak, bak kaydedın bu mesajımı :D

7. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    hakemler ve nba yonetimi mumkun oldugu kadar cekistirmeye calisiyorlar iki takimi. reklam ve diger gelirler yuzunden 7 mac islerine geliyor. boston karsisindaki tirt orlandoya bile howard savunan adamlara yalan dolan fauller verip mac kazandirdilar ve luzumsuz uzattilar seriyi.

8. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    kobe intikamı alıcak

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet seri 1-1 e geldi ve şimdi 3 maç Td Garden da oynanacak. Ray Allen bu maç nba 3 lük rekorunu kırdı 1 maçda atılan 8 üçlükle. Galiba 10 da 8 attı. Bu maçda Paul Pierce ve K. Garnet çok kötüydü bence. Zaten Pierce'nin yanlış hatırlamıyorsam 4 sayısı var gerisi faulden attıkları. Rondo gerçekden bu maç hucüm ribantları olarak çok iyi iş yaptı. Birde Robinson kenardan gelerek iyi iş yaptı 1 tane 3 lük attı bir de normal sayısı var yanlış hatırlamıyorsam. Kobe ye bence gereksiz faul verildi 1-2 tane. Gerçi son period Garnete de gereksiz 1 faul verildi. Hakemler çok tuhaf kararlar verebiliyor. Hele Garnet ve Gasolun kimden çıktı diye bir olayı oldu 4.periyod ve Gasoldan dediler halbuki kamerada açık açık belli Garnetden çıktığı ki kameraya da baktılar. Andrew bynum bence lakersın en iyi adamıydı. İçerde Bostona yaşattıkları zaten bostonun faul problemlerinden belli oldu. 2. maç kesinlikle playofflara yakışan kalitedeydi. Bir daha ki maç salıyı çarşambaya bağlayan gece 04 de ntv de arkadaşlar :)

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Benım bu macla ve serıyle ılgılı ızlenımlerım : Ray Allen'a bosuna Ray Allen denılmıyor ve bu Rondo ılerde buyuk ısler basarır ve efsaneler arasına gırer gıbı..
    Su an lıg'de oyun stılını en cok begendıgım guard..

11. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    umur35 rondo konusunda sana katılmıyorum :) , onun performansında oynadığı takımın kalitesi büyük pay sahibi, koy rondo'yu clippers'a veyahut nebiliyim 76ers'a bakalım ne yapacak, bisküvi gibi yerler onu valla :)
    Benim favorim Lakers ama Boston çok sağlam bir yapıya sahip belli olmayabilir.

12. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ya orası bellı olmaz cok faktor devreye gırer ama bır gercek varkı o da Rondo'nun katettıgı asama..

Ben bır streetball hayranı ve kendı capında basketbolla ve streetballa ugrasmıs bırı olarak su an lıge bu anlamda en cok renk getıren kısı oldugunu dusunuyorum..

Zamanında Rafer Allston gelmıstı sokakların en buyuk efsanesı, Skıp To My Lou..
    Sınırlıyorlardı ve en sonunda gayet kısır bır donguyle ıyı olmayan bır karıyer gecırdı Nba'de..

Bence bazı seyler artık degısse ve Nba tum bu guzellıklerın yanında bıraz streetball'a sıcak baksa dunyada futbol degıl basketbol konusulur evrensel olarak..

Nba bır numara ve bu yuzden dunya basket tekelı elınde..
    Tekellerını bozmayı da dusunmuyorlar ne yazıkkı, halbukı yenılıkler olsa dedıgım gıbı en az futbol sevıyesıne gelır bu sporda..

13. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    boston yine lakersi ezip gececek lakersta gasol-kobe den birisi iyi oynamazsa takım cöküyor ama bostonda yıldız sayısı daha fazla 1 i iyi oynamasa bile yerine 3 yıldız daha var :)

14. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    maç fena zevksizdi yalnız. boston bana kalırsa bala kazandı. saçma sapan fauller ve lakersın toplarınının boston a verilmesi lakersta moral bırakmadı. diğer maç acı geçecek.

15. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara

Rafer Allston benzetmen çok yerinde olmuş bence, bir dönem carterlı kadroda toronto'da başı çeken Allston zirveye ulaşamadan dibe vurdu, sanki Rondo'da böyle olucakmış gibi geliyor bana , özellikle boston her an bir kadro yenilemesine gidebilcek bir takım gibi geliyor bana, bu da Rondo'ya hiç yaramaz.
    Streetball konusunda ayrıntılı bilgim olmadığı için yorum yapamıycam :)

Lakers Boston resine bir kez daha değinmek gerekirse; bence serinin kaderini Paul Pierce'ın performansı belirliycek!!!

16. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    bence kobe her türlü. adam bloktan sonra kendi sahasına resmen uçtu geri , attırmadı o atağı :)

17. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    kobe her daim yüksek performans gösterdiği için lakers maçlara 1-0 önde başlıyor zaten, fakat pierce bence çok özel bir oyuncu, nba daki birçok oyuncudan daha farklı ve ilginç bir stili var, pierce max kapasite ile oynadığı zaman diğer takım arkadaşlarıda max kapasiteye çıkıyor, bu çok önemli bir faktör, kobe her ne kadar takım oyununa eskisine nazaran çok daha fazla önem verip arkadaşlarını oyuna dahil etmeye çalışsa da , kobe'nin iyi olması ,bazen takımın geneline yansımıyor malesef, bunu shaq'lı kadro dağıldığından beri görüyoruz, her ne kadar odom,gasol gibi sağlam taşları bulunsa da kobe bazen yanlızkovboy olmaktan kurtulamıyor.Bu sebeple pierce'ın formda olduğu bir oyun neticeye çok etki eder

18. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    arkadaşlar maçla alakasız olacak ama sizinde dikkatinizi çekiyormu siyahi basketbolcuların kolları çok kaslı cok estetik duruyor ( kobe ninki gibi ) onların vücud yapısından dolayımı yoksa siyahi oldukları icin mi acaba oyle duruyor bi fikriniz varmı merak ettim :)

19. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    bazılarının birazda olsa body çalıştıklarını biliyorum. zencilerin genel avantajı ise quadricepslerinin beyazlara göre daha uzun olması, bu testosteron miktarını arttırıyor olabilir. yani zencilerin doğuştan gelen bazı avantajları var.

on sezon ıcınde yada profesyonel spor hayatları boyunca body yaptıklarını sanmıyorum, sonuçta bilek ve ön omuz kuvveti değişebilir, bu da atış yaparken istikrarı sağlamada zorluk çıkarabilir. sadece tahminen konuşuyorum.

maç ne zaman bu arada?

lakers girl Erin e de ayrıca hastayım :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:08 ----------

hahaa son periyoda yetiştim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 06:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 06:15 ----------

2 maçtır hakemler çalışıyor boston a

20. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    nba daki zenci kardeşlerimiz off seasonlarda hard-core bb idmanları yapıyorlar, youtube da dwight'ın başta olmak üzere bir kaç oyuncunun daha videosunu izlemiştim, dwight bench press yaparken çok komik gözüküyor , kollar 2 metre uzun olunca biraz enteresan oluyor hareket :D
    Bu arada samet22 lakers'ın hatunları akıllara zarar :)

Maçı gene kaçırdım...Bir sonraki ne zaman , hangi saatte?

Sayfayı Paylaş