ladybody Antreman Günlüğü

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve ladybody tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ladybody

ladybody Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    daha öncesinde haftada 5-6 gün gidiyordum fakat vücudum alışkanlık yaptı galiba verim alamadım. artık üç gün antreman yapmayı planlıyorum. 20 dakika koşu bandında hızlı yürüyüş,20 dakika eliptik, ardından da bir antremanda göğüs+bel, diğer antremanda da bacak+ bel çalışmayı düşünüyorum. bunun yanında zero shot l-carnitin aldım. onu kullanmayı düşünüyorum. yemeklerime de dikkat ediyorum. zaten amacım kilo vermek değil sadece forma girmek ve kavun gibi olan göbeğimi eritmek:):):) 1.70 boyunda 62 kilodayım. yaşım 40 ve aktif bir işte çalışıyorum.

stefan35 bunu beğendi.
  2. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yaşınız genç olmasına karşın sizin jenerasyon sporun s'ini bilmediği için 40 yaşını geçmiş kadınların hantal olduğu düşünülüyor . sizi kutlarım ladybody.

3. ladybody

ladybody Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    teşekkür ederim. uzun zamandır spora başlamayı düşünüyordum ama bir türlü fırsat bulamamıştım. en sonunda başladım. ilk zamanlarda çok yoğun yaptım sporu ve hiç yorulma belirtileri olmadı. başladığımda da 62 kiloydum hala aynı kilodayım:) şu an 3.ay bitmek üzere. birkaç cm inceldim:) peki l-carnitin'i nasıl kullanmalıyım? spor hocam bir şişeyi ikiye böl antremanlar öncesi iç dedi. zero shot 2000'lik bana tavsiye etti ve aldım. henüz kullanmaya başlamadım. pazartesi inşallah hem antremanları azaltacağım hem de o ürünü kullanacağım:) sonucu göreceğiz. bi de acaip hafif kaslı bayanlar hoş görünür oldu bana:) ben de öyle olsam mı diyorum?

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Kardio'dan ziyade Ağrılıklar ile çok daha fazla haşır neşir oldup, boş vakitlerinizde bol bol diyet hakkında (özellikle bu sitede) araştırmalar yapmanızı öneririm.

Zira kontrollü diyet olmadan yapacağınız spor ile body-composition anlamında değişiklikler beklemek pek anlamlı olmayacaktır.

Ayrıca hafif kaslı bayanlar hepimizin gözüne hoş görünüyor :) Çünkü vücuda hatlarını veren şey kaslar; yağlar değil. Güzel bir kas kütlesine sahip, atletik bir bayanın tek yapacağı şey yağ oranı kontrolüdür. İsterse düşürüp abdominallerini çıkarır isterse yükseltip daha yuvarlak hatlı ve kadınsı görünür. Ama her zaman altında yatan ve güzel olmasını sağlayan şey kaslarıdır.

technical1967 bunu beğendi.
  5. ladybody

ladybody Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    antalya
    peki vücuttaki yağları eritmek için kardiyo yapmam gerekmez mi? yağlar varken nasıl şekle gireceğim?

6. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    tabikide cardio şart. bu forumda malesef ki insanlar cardiodan korkar. en azından hadtanın 5 günü yürüyüş yapmalısınız. bu en sert çalışanlar içinde geçerlidir ama kaslar erirmi diye korkuyorlar ne yazık ki. yürüyüş yapacak alan mevcut değilse evinize bir koşu bandı alabilirsiniz tv izlerken bir yandan yürürsünüz iyi olur:)

Sayfayı Paylaş