L_carnitine ile Protein tozu mu yoksa Aminoasit mi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve LPTRASH tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. LPTRASH

LPTRASH Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar yazın yapacağım antrenman programıma L_Carnitine'in yanısıra ne eklemeliyim acaba ki kas kaybımı minimuma indirgeyebileyim. Boyum 1.90 kilom 86 olmasına rağmen karın bölgesinde oldukça yağlanma var. Yağ yakmaya yönelik bir çalışma ile başlıycam Cardio ve ortalama bir diyetle. Ancak dediğim gibi Protein tozu mu kullanmalıyım yoksa aminoasit mi. Görüşleriniz?

2. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    beslenmenizi protein ağırlıklı yapıp birde protein tozu kullanırsanız kas erimesini minumuma indirirsiniz bu nedenle l carnitine+protein tozu iyi bir kombinasyon olur

LPTRASH bunu beğendi.
  3. LPTRASH

LPTRASH Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hmmm teşekkürler yalnızkovboy, protein tozu konusunda önerebileceğin marka war mı? Daha önceden Optimum Whey kullanıyordum ancak bunu temin ettiğim yerlerde stokta olmadığını gördüm.

4. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Ben perfeckt nutrition whey pro 90 kullanıyorum ve de memnunum istiersen onu deneyin

LPTRASH bunu beğendi.
  5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    L-karnitinlerin etkisiz olduğu yapılan deneyler sonucu kanıtlanmıştır. Protein tozunun yanına termojenik bir yağ yakıcı alabilirsiniz.

Bozo-Baku ve LPTRASH bunu beğendi.
  6. LPTRASH

LPTRASH Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu gerçekten doğru mu Rpac benim satın aldığım L-Carnitine Weider Liquid Forte adında sıvı L-Carnitine. Bununla ilgili kaynağı link olarak paylaşıp beni yönlendirir misin? Termojenik yağ yakıcı derken neyi kastettin tam olarak açabilir misin?

7. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    Termojenik yağ yakıcı derken Rpac'ın kast ettiği; vücudun ısısını artırarak yağ yakımını hızlandırmaktır.Bu türden bir çok ürün piyasada mevcuttur ve genellikle çok tercih edilmeye başlandı.Google da "termojenik yağ yakıcı" olarak aratırsanız bulursunuz.

8. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Evet, gerçekten doğru. Yağ yakımını bırakın kilo almamıza bile sebebiyet verebilme ihtimali var. Fakat bu sadece ihtimal, kesin kanıtlanmış bir olay yok. Yapılan deneylerde l-karnitinin yağ yakmaya yardımcı olmanın dışında kilo almaya sebebiyet verebileceği belirtilmişti. Bir yakınım l-karnitin kullanıp kilo almıştı; ama bu kilo alma olayı kanıtlanmış birşey değil, sadece araştırılması gereken bir ihtimal. Yakınım yanlış beslenmiş olduğu için de kilo almış olabilir. Bu konu hakkında kesin bir fikir yürütmek doğru olmaz.
    Karnitinle ilgili bazı çevirilerim var, yalnız hepsini bitirmedim. Fırsat bulduğumda hepsini birlikte bir başlık altında vermeyi düşünüyorum. Prça parça olmak yerine bu şekilde daha iyi olacaktır herhalde. En kısa zamanda paylaşmaya çalışacağım.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  9. LPTRASH

LPTRASH Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler şimdiye dek yardımlarınız için çok teşekkürler, termojenik yağ yakıcıları araştırdım ve sanırım Hydrxycut satın alacağım. Acaba size sorum şu olacak Hydroxycut, L-Carnitine ve Protein tozu beraber kullanırsam nasıl bir sonuç yakalarım. Sizce L-Carnitine'i dahil etmemelimiyim?

Sayfayı Paylaş