L-karnitin ve cla.(yardım)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Aybike__ tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Aybike__

Aybike__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar iyi günler. 178 boyundayım,boyuma göre kilom oldukça fazla. Önceden cardio gibi uğraştm ama istikrar sağlayamadğm için sadece öyle kaldı..
    Şimdi ciddi bi şekilde tekrardan başlıcam.Ama aklım çok karışık çok hemde :( weider L-carnitin alıcam onunla spora başlıcam ama her kafadan bir ses çıkıyor.Onlar ise şunlar ;
    1-Sporunu yap kilo vermen durunca takviyeye başla
    2-L karnitin alma işe yaramaz
    3-Vücüdun karnitine alışırsa bi süre sonra işe yaramaz
    vs vs şeyler size işe nerden ve nasıl başlamalıyım.. :(

2. geryeon

geryeon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İyi gunler. Oncelikle ben de 1.78 boyundayim. 93 kiloydum sene basinda. L carnitin alarak hafif spora basladim. 30 dk bisiklet ve 20 dk gunluk spor hareketleri ile su an 75 kiloyum. Cok fazla onemsemedigimden gobegim hala duruyor ama eskisi kadar rahatsiz edici degil. 1 ay ara vermistim. Simdi l carnitine nin yaninda cla one de siparis ettim. Bende ise yaradi. En kotu psikolojik olarak ise yaradi diyebilirim. Yeter ki yarida birakmayin sporu kimsenin dediklerine de kulak asmayin. Eger saglik problemi yasatmayacaksa size nasil daha azimli olacaginiza inaniyorsaniz oyle yapin.

LG-E970 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Aybike__

Aybike__ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim cevabın için. Peki bunu bi alışkanlık haline getirsek yani her ay l carnitin kullansak vücut sence alışıp tembellik yapabilir mi o_O bi süre sonra etki falan vermeme ihtimali mi var mı

Sayfayı Paylaş