L-Karnitin Kullanmak...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve RsM tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RsM

RsM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnş teknikeri
    Yer:
    İstanbul
    Slm forum üyeleri..
    Kilo: 80
    Boy: 1.80

Yağ yakıcı ürünler kısmına açmak istedim ama v-bullet mesajı ile karşılaştığım için buraya açtım..Yanlış ise site yöneticilerinden özür diliyorum..

1 ay oldu vg başlayalı..Başlamadan önce 82 kiloydum...sağlam beslendiğime inanıyorum..yağsız yemeğe çok özen gösteriyorum ..ve aldığım ürünlerin besin değerlerine bakarak alıyorumm...sizlere sorum resimde de görüldüğü gibi göbek ve bel çevremde yağlar mevcut ve birde barbel curl çalışırken göğsüme kaldırdağımda bicepslerde acayip yağ olduğunu farkettim..bunlar için l-carnitin kullanmak istiyorum...kullanmadan önce forumdaki hocalarımdan ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum..

Vg ye 1 ay daha gittikten sonra ramazan ayı olduğu için bırakıcam..ama asla vazgeçmiş değilim..bu sürede evde çalışmalara devam edicem..ramazandan sonra tekrar başlayacağım.. Demek istediğim 1 aylık süreçte l-carnitin kullanmak ne kadar doğru...Birde bunu kullandığım zaman iştah kesmesinden bahsediyolar..Zaten sub. da kullanmıyorum..bi de iştah keserse antremanda naparım oda meçhul..:badgrin:

Kısacası demek istediğim 1 aylık bi süre için l-carnitin kullanmak doğrumudur..Yoksa ramazandan sonra tekrardan başladığım zaman almak mı daha doğrusu..
    Not: Razamandan sonra alacağım sub..ürünler..
    Protein tozu + Creatin + Amino asit ----

Zaman ayırıp okuyan ve cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler....
    Saygılar ;)

Ekli Dosyalar:

• foto-1.jpg
      foto-1.jpg
      Dosya Boyutu:
      173,4 KB
      Görüntüleme:
      318
    • foto-2.jpg
      foto-2.jpg
      Dosya Boyutu:
      127,5 KB
      Görüntüleme:
      385
    • foto-3.jpg
      foto-3.jpg
      Dosya Boyutu:
      142,9 KB
      Görüntüleme:
      334
    Son düzenleme: 5 Temmuz 2010
  2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşın genç ve fazla bir kilonda yok.Neden kullanmak istediğini de anlamadım.

Ayrıca bu ürün fiyatına göre yağ yakma etkisi iyi olmayan bir ürün.Bazı araştırmalarda da olumlu sonuçlar vermediği de saptanmıştı ve forumumuzda da çok konuşuldu.Araştırmanı tavsiye ederim.

3. RsM

RsM Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnş teknikeri
    Yer:
    İstanbul
    Neden kullanmak istediğim bel ve göbek çevremdeki yağlar için... yazımdada belirtiğim gibi skull..

4. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Hangi bölge için kullanacağını anladım.Yazını okuyup cevap veriyorum merak etme.Ben neden diet+cardio ile yakmıyorsun oraları anlamında sormuştum ya neyse.

Bu ürünle ilgili forumda arama yapmanı tavsiye ederim.Yağlanmanın bir sebebi de tembellik olabilir :)

Sayfayı Paylaş