L-karnitin: cla: termojenikler

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve frightfull tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. frightfull

frightfull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 1.70 boyunda 90 kiloyum..kilo konusunda aşırı sıkıntı yapıyorum kendime..aslında geçen yıl bi 20 kilo verip 75e düşmüştüm ama maalesef hepsini geri aldım..şimdi yeniden diyet spor Vs. Yapmayı düşünüyorum..
    asıl amacım Yalnızca kilo vermek ama sadece kardiyo mu yapmalıyım yoksa ağırlık antrenmanları da yapmalı mıyım..
    bu süre içerisinde L-karnitin cla vb. Şeyler kullanmak istiyorum yardımcı olması açısından..bu konuda sizlerden görüş almak istedim..önerdiğiniz güzel markalar kullanım şekilleri gibi şeyleri öğrenmek istiyorum..

bide arkadaşlar muschletech-hydroxycut, universal animal cut tarzı yağ yakıcılar hakkında güzel yorumlar var fakat bunlar ilk aşama için kullanılması uygun olan ürünler midir..
    Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum..

2. frightfull

frightfull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu güncel arkadaşlar

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Paranı çöpe atarsın:)
    Diyet+spor

Yulaf+elma gibi besinler diyetinde olsun.Ve sabahları al.Karnının diyet boyunca tok olması önemli.

Ayrıca bol bol su iç.Diyet+spor yeterli.
    Bahsettiğin supplementlere vereceğin paraya, kendine yiyecek içecek alırsın. Bahsettiklerinin katkısı,parasının karşılığı değil. Pazarlama hileleri.
    Zamanında hepsini denemiştim. Aslında bunlara dava açıp, hayal pazarlamalarının önüne geçmek lazım.İnsanların ceplerini boşaltıyorlar umutlarla...

frightfull bunu beğendi.
  4. frightfull

frightfull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle Cevabın için teşekkür ediyorum..yalnız daha önce Karnitin kullandığımda antrenman yaparken terleme konusunda çok farkını gördüm..ama etkisi öyle değil mi diyosun :(

5. frightfull

frightfull Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Konu güncel arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

6. Brewmaster

Brewmaster Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Sağlıklı beslenme ve spor yeterli. Paranı boşa harcama. Antrenman öncesi içecegin sade kahve metabolizmanı hızlandırıp aynı etkiyi gösterecektir. Hem doğal hem daha ucuz.

7. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Dvrm belirtmis zaten. Kesin bir rakam veremicem ama etkisinin cok az oldugunu dusunorum. Devede kulak gibidir.

Zaten etkili olacak kadar kilo verdirseydi vucudun dogal dengesini bozdugu icin durup dusunmek gerekirdi.

Ben de kullandim bir sise ama bir daha kullanmayacagim. Sende onceden etkisi olmussa psikolojiktir.

Karnitin yerine temiz beslen. Kendini ucuyor gibi hafif hissedeceksin. Tamamen psikolojik ve duygusal $_$

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş