l cernatine ve çıkan sivilceler ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ahmetuygur tarafından 5 Haziran 2006 başlatılmıştır.

  1. ahmetuygur
    Offline

    ahmetuygur Üye

    Katılım:
    14 Mart 2006
    Mesajlar:
    218
    Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    işletmeci
    Arkadaşalar baya bir süredir x bir markanın metabolizma hızlandırıcısı + x marka bir l carnatine kullanıyorum ve bacagımda sırtımda cok alakasız yerlerimde sivilceler cıkmaya başladı ama içleri sırf yağ dolu sivilceler karaciğere baskı yapıosun diyorlar aama forumdaki arkadaslara sorup fikir ediniiyim istedim dha önce başına böyle bişey gelen var mı ? yağ yakıcıyı kullanmayı kesiyim mi ne yapim cevaplar icin simdiden tesekkürler
     
  2. Steve
    Offline

    Steve Üye

    Katılım:
    5 Mayıs 2006
    Mesajlar:
    75
    Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    eğer sivilceler sırt ve bacak kısmında ise muhtemelen karaciğerin yorulduğu için yağ bezeleri fonksiyon bozukluğuna uğrayarak sivilce oluyor. korkulacak bir şey yok ama apicobal B complex kullanırsan sorun hallolacaktır.
     
  3. ahmetuygur
    Offline

    ahmetuygur Üye

    Katılım:
    14 Mart 2006
    Mesajlar:
    218
    Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    işletmeci
    steve hastanelik olmayız dimi :S
     
  4. Steve
    Offline

    Steve Üye

    Katılım:
    5 Mayıs 2006
    Mesajlar:
    75
    Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    yok bişi olmaz 2 günde bir alacağın 1 tabletle bir süre sonra farkı görürsün zaten. bunun haricinde bol su içmeyide unutma tabi fazla falza protein aldığımızdan yeteri kadar su içmezsek böbreklerinin yapacağı işi karaciğerin yapmaya başlar ve yine yorulur.
     

Sayfayı Paylaş