L-cartine/CLA/Amino/BETANOX ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve alican476 tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Boy: 1.87
    Kilo: 85

Normal olarak programımı yaparken L-cartine ve CLAA alıyordum fakat pek faydasını göremedim.Bunları alırken birde amino 5000 kullansam nasıl olur dedim onuda kullandım 2-3 cm büyüme oldu kollarda.Şuanda enerji versin diye betanox'a da başladım.

Bilenler vardır ama sölim.Çok ağır bir ilaç kılcal damarlara kadar iniyor.İlacın etki ettiğini yaptığı yanmadan anlayabilirsiniz.Normalde yağ yakıcıları kullanırken 20 dakika koşuyordum.Betanox ile 45 dakika 9. seviye sırıl sıklam olana kadar koşabiliyorum öyle bişey..

Sizden bir tavsiye istiyorum.Bu 4 ilacı aynı anda kullanıyorum adım hapcıya çıktı salonda :) Yaza kadar kiloyu veririm kasları büyütmek istiyorum.Aminoyu bırakıp protein tozumu kullanim ne yapmalıyım ?

Son düzenleme: 2 Nisan 2010
  2. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu herhangi bir fikri olann

3. jameika

jameika Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    valla alican476 betanox cidden farklı bir olay superpump noxplode fılan ikaye bence yanında böle enerji olamaz boyle yanma olamaz bendeki etkisi mükemmel özellikle aç karna alınca amino yerine protein tozu kullan ılla birini kullanıcaksan ama bence ikisinide kullan bide yanına creatine kullanısan iyi bir verim alıcagına inaniyorum bol şans...

Sayfayı Paylaş