L-CARNITINE1100 dymatize bilenler buraya

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hotlife79 tarafından 7 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    Normalde ankara ama şimdi rusya
    arkadaşlar bu ürünü yeni aldım we likit bilen warsa acaba bi tanıtabilirmi araştırdım ama burada bilgi werilmemiş bunla ilgili.Kullanım öncesi ve sonrası.Kulanım tavsiyelerinizide bekliyorum.

2. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    ürün hakkında türkçe yok malesef arkadaşım birisi bunu çevirirse iyi olur .......

Dymatize Liquid L-Carnitine gives you an amazing 31 servings per bottle while delivering 1,100 mg of L-Carnitine in each serving. The major function of L-Carnitine is to facilitate the transport and metabolism of long-chain fatty acids into the mitochondria for beta-oxidation and energy generation.

L-Carnitine is Known for it's Positive Effects:

Enhanced endurance by inhibiting Lactic Acid build up in muscle cells. Increased fat metabolism by enabling a greater/faster transport of fat leading to increased fat oxidation, which may impact weight loss and/or endurance performance. Lowers cholesterol & triglyceride levels. This safe and effective water soluble nutrient is essential to the process of proper fat metabolism. Dymatize Liquid L-Carnitine contains only the purest form of L-Carnitine without any added binders or drying agents.

Nutrition Facts
    Serving Size 1 tablespoonful
    Servings Per Container 31

Amount Per Serving

% Daily Value

Calories 12

Total Fat 0 g 0%

Sodium 0 mg 0%

Total Carbohydrate 4 g 1%

Sugars 3 g

Pantothenic Acid 10 mg 100%

L-Carnitine 1,100 mg

*percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

Ingredients: Purified Water, Natural Fructose, L-Carnitine, Citric Acid, Natural and Artificial Flavors, Potassium Sorbate as a Preservative, d-Calcium Pantothenate. Pantothenic Acid (Vitamin B-5) (from d-Calcium Pantothenate).

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

Directions
    Suggested Use: Shake well before each use. As a dietary supplement, one tablespoonful of Liquid L-Carnitine should be taken up to 2 times daily or as directed by a physician or licensed nutritionist. May also be mixed with your favorite juice or beverage.

hotlife79 bunu beğendi.
  3. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    ewt bencede bunlar üstündede warda işte malum azcık türkce bilgi olsa fena olmaz yani

4. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    bilen bırısı ılgılenecektır arkadaşım benım dıl malesef almanca yabancı ing almadım.tşkler kolay gelsin..

5. josh07

josh07 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Alanya
    Nutrition Facts
    Serving Size 1 tablespoonful
    Servings Per Container 31
    Directions
    Suggested Use: Shake well before each use. As a dietary supplement, one tablespoonful of Liquid L-Carnitine should be taken up to 2 times daily or as directed by a physician or licensed nutritionist. May also be mixed with your favorite juice or beverage.
    ürün içerik olarak diğer L-carnitin ürünleri ile hemen hemen ayrı,ben sana yukarıda yazan , kullanımla ilgili olan böümle ilgili yardım edeyim;
    -bir servis tam dolu çorba kaşığı,
    -toplam 31 çorba kaşığı dolusu içerir

Önerilen kullanım şekli:kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız.Diete yardımcı ürün olarak,günlük 2 defaya kadar alınmalı,yada beslenme uzmanınızın tavsiye ettiği şekilde.dilerseniz sevdiğiniz bir meyva suyu yada benzeri bir ürün ile karıştırıp içebilirsiniz...

kolay gelsin

hotlife79 bunu beğendi.
  6. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    teşekkür ederim yardımın için ben bi kapak içiyoru oda 2 çay kaşığı olar heralde spora gitmeden önce we akşam yatmadan önce acaba sabahmı alsam spora gitmediğim günlerde ne dersiniz

7. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    evet spora gitmediğin günlerde sabah al.

8. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    ok ben bi gün git bi gün dur yapıyodum
    o zman sabahdan alıyım gittiğimdede spordan önce yani sürekli tawsiye ediyosunuz bu ürünün türkiyedeki fiyatını bilen warmı acaba

9. veaN

veaN Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
  10. brhmcr

brhmcr Guest

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş