l-carnitine

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ZWEX tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ZWEX

ZWEX Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım 165 cm boyum 64 kiloyum sizce eczaneden l-carnitine almalı mıyım ? Bir zararı olur mu , doktor kontrolü gerektirir mi ?

2. kesinlikleokuuu

kesinlikleokuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sırf bunu yazmak için üyelik açtım arkadaşlar kesinlikle kullanmayın ben bugun içeceğini 3000mg kullandım 45dk sonra kanka geçti.İlk verimim %15 arttı diye sevindirik oldum.Egzersizi bıraktım bekliyyorum bekliyorum kalbim hala full depar koşuyormuş gibi atıyor.Öyle böyle değil 15 dk abartmıyorum ölücem sandım bir türlü durmadı ölçtürdüm 110 atıyor beni yatırdılar herkes moral vermeye çalışıyor ambulans çağırdılar 15 dk snra geldi onlar ölçtü 96 atıyor diğer bütün değerlerim normal.Sonra hastaneye gittik serum oksijen verdiler kan aldılar 45 dk sonra 88 e indi.Eve gittim 5-6 saat normalden çok daha fazla attığını hisseettim.Başka şeyler düşünüp rahatlamaya çalıştım hep.şuan olay üzerinden yaklaşık 9 saat geçti ve kalbimi aşırı derecede yorulmuş hissediyorum.Zaten kalp krizi tedavisinde kullanılan bir ilacıı enerji veriyor diye almak ayrıca saçmalık ayriyeten beyin ve kalpte biriktiriyormuş vücut beynim arkasıda sızlıyor sakın sakın sakın almayınnn.(Bu arada boyum1.80 kilom 65 yaş 18 atletizmle uğraşmış biriyim.)

Sayfayı Paylaş