L-Carnitine

Konusu 'Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı' forumundadır ve 26redblack tarafından 15 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 26redblack

26redblack Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar ,

Yasım 17 ve Kilom 76 Boyum 1.79

Yag oranım 19.8- Toplam yag kilosu 14.9

Kas kilosu 58

Dagılısı 3.2 bacaklarda 1 kollarda ve 6.5 govdede .

2012 Basında spor salonuna yazıldım.

Spora baslamadan once 2011 Aralıkta 102 kiloydum. Sımdı 76 kiloyum suana dek ilac kullanmadım. Ama 76 ya dustukten sonra Karın - Bel - Gogus(en cok)teki yaglar asırı duruyor.

Bunun icin l-carnitine almayı dusundum eczanelerden yada gittigim spor salonundan.Sizce kullanmalı mıyım l-carnitine?

Yada Gogus karın ve bel ıcın onerısı olan var mı?

2. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bana kalırsa l-carnitesiz biraz daha devam edebilirsin. kaslarını sıkılaştırma yoluna git ha gittim aynı diyorsan cardio vs vs den sonra l-carnite alıp sıkı bir diyet ile bitirebilirsin bu işi lakin bölgesel zayıflayamazsın ancak sıkılaştırabilirsin o bölgeleri

3. 26redblack

26redblack Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    l-carnitineyi cıddı cıddı dusunuyorum 16 kılo yag var 8-10 a dusse cok ıyı olacak bunuda l-carnitine+sıkıdiyet+kardiyoile yapabılırım bence bu arada l-carnitine alınca kas calısmayayım mı? Ve nasıl beslenmelıyım sıkı dıyetten kasıt?

4. kesinlikleokuuu

kesinlikleokuuu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    sırf bunu yazmak için üyelik açtım arkadaşlar kesinlikle kullanmayın ben bugun içeceğini 3000mg kullandım 45dk sonra kanka geçti.İlk verimim %15 arttı diye sevindirik oldum.Egzersizi bıraktım bekliyyorum bekliyorum kalbim hala full depar koşuyormuş gibi atıyor.Öyle böyle değil 15 dk abartmıyorum ölücem sandım bir türlü durmadı ölçtürdüm 110 atıyor beni yatırdılar herkes moral vermeye çalışıyor ambulans çağırdılar 15 dk snra geldi onlar ölçtü 96 atıyor diğer bütün değerlerim normal.Sonra hastaneye gittik serum oksijen verdiler kan aldılar 45 dk sonra 88 e indi.Eve gittim 5-6 saat normalden çok daha fazla attığını hisseettim.Başka şeyler düşünüp rahatlamaya çalıştım hep.şuan olay üzerinden yaklaşık 9 saat geçti ve kalbimi aşırı derecede yorulmuş hissediyorum.Zaten kalp krizi tedavisinde kullanılan bir ilacıı enerji veriyor diye almak ayrıca saçmalık ayriyeten beyin ve kalpte biriktiriyormuş vücut beynim arkasıda sızlıyor sakın sakın sakın almayınnn.(Bu arada boyum1.80 kilom 65 yaş 18 atletizmle uğraşmış biriyim.)

5. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    63
    Geçmiş olsun kardeşim..Ben tek seferde 3600 mg alıyorum, gün içinde de toplam 5-6 gramı geçiyor aldığım karnitin miktarı.

Karnitinin etkisi ya bünyeden bünyeye değişiyor, ya da sen çok panik yapmışsın.Eğer OKB, anksiyete ya da panik atak gibi rahatsızlığın varsa, bu seni aşırı derecede panikleştirmiştir.
    Karnitin, kalp krizi sonrası doktorların tavsiye ettiği bir takviye.
    Zararsızdır, en fazla bulaıntı ya da ishal yapar. Sen aşırı efor sarf edip üstüne bir de panik yapmışsın.

Sayfayı Paylaş