l-carnitine vs hydroxycut hardcore X vs lipo 6 black

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Knec tarafından 24 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Knec

Knec Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Biliyorum böyle topicler çok açıldı, ama yağ yakımıyla ilgili nerdeyse bütün topicleri okumama rağmen hala belli bir karar varamadım.Üç yağ yakıcıyıda araştırdım.Bazıları l-carnitineyle cok iyi define olmuşlar, bazıları lipo 6 nın şuandaki en iyi yağ yakıcı olduğunu söylüyor, yeni cıkan hydroxycut hardcoreni pek yorumları okumadım.Siz olsanız hangi yağ yakıcıyı seçerdiniz ve nedeniniz nedir, yada kullandıysanız nasıl bir performans aldınız.

Edit:Nisan ayında filan yağları eritmek için diyet başlıcam, ama şimdiden bunlar kafama takıldı.Günlük kalorinin ne kadar altında bir kalorili diyet yaparak kas hiç eritmeden yağ yakmak daha sağlıklıdır(tabiki cardiyoyla birlikte hafif ağırlık idmanı yaptığımıda göz önünde bulundurursak).Örneğin; günlük kalorisi 2500 olan bir insan 1500 kalorilik bir diyet yaparak yani 1000 kalorilik açık vererekmi daha sağlıklı yağ verir(kas eritmeden), yoksa 2000 kalorilik bir diyet yaparakmi ?

Son düzenleme: 24 Eylül 2009

Sayfayı Paylaş