'' L-Carnitine ve CLA Kullanımı, Kafa Karışıklığı Yardım ? ''

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve frtgns tarafından 12 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. frtgns

frtgns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle iyi akşamlar;
    Yaklaşık 9 senelik spor hayatım var 18 yaşındayım basketbol oynuyorum,
    Yaşadığım birtakım sakatlıklardan sonra yaklaşık yazsonundan itibaren antramanlara başladım ancak bel ve karın bölgemde fazlalıklardan şikayetçiyim (Yağ Birikimi). Yaklaşık 3.5 aydır haftada 7 gün antramanlarım var basketbol ve BESYO hazırlık antramanları olmak üzere Kardio,Kordinasyon,Kross,Basketbol antramanlarım var 2-3 günüm çift antraman ile geçiyor. Aynı zamanda karın,göğüs,arka kol kası çalıyorum evde kendi programlarım dahilinde ancak bel ve karın bölgemde ki yağ birikimden kurtulmak istiyorum artık vucudum fit oldugunu söyluyor hocalarım ama bence biraz kalın daha atlet bir vucuda sahip olmak istiyorum bi takım araştırmalardan sonra L-Carnitine ve CLA kullanabileceğim konusunda karar kıldım. Sizlere sormak istediğim L-Carnitine ve CLA kullanmayı düşünüyorum ancak ne şekilde antraman öncesi sonrası yemekten önce sonra ? veya kullanmamı tavsiye ettiğiniz bir yağ yakıcı varmıdır ? Bu konuda bana biraz yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim şimdiden teşekkürler .. (Basketbol oynadığımdan dolayı arka kol,omuz,göğüs ve karın kası çalışmaları yapıyorum bunlara bir etkisi olurmu ? )

2. frtgns

frtgns Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yardımı olabilecek ?

3. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    her ikisinin de kullanımı geneldir.
    L-carnetine sıvı alıyorsan antreman öncesi 15-20 dk. kapsül olarak alıyorsan 30 dkç öncesi alabilirsin.
    CLA ise yemeklerden 30 dk önce 1 adet alabilirsin. ben buna ek olarak spor öncesi de 1 tane alıyorum.

frtgns bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş