L-Carnitine Ve Amino Asit Kullanımı ? Bakarmısınız

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve bulls61 tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bulls61

bulls61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar arkadaşlar budy sporunu 5 aydır yapmaktayım bundan öncede 4 aylık bir budy geçmişim vardı 1.77 boy ve 75 kiloyum Budy Sporunu Haftanın 3 günü yapmaktayım 2 gün aralıklarla, elimde Xpo Nutrition Likit L-Carnitine ve Xpro GIANT AMINO BOOST likit ampüller bulunmakta zayıflamak ve azda olsa kas yapmak için uğraşıyorum :) benim takıldığım nokta antremanlardan yarım saat önce L-Carnite kullanıp Üstüne Amino Asit alınımında bir problem olur mu ? yada 2 günde bir Bir L-Carnitine Bir Amino Asit mi kullansam gerçekten kafam çok karışık yardımlarınızı bekliyorum :confused:

2. Samet22

Samet22 Yeni Üye

Beğenileri:
    202
    Ödül Puanları:
    0
    farkmaz her gunde alabilrsin. zararları yok. hoş etkileride pek yok. tavuk,balık,kırmızı et e yüklen. daha net sonuçlar alırsın.

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    2 sini de aynı gün kullanabilirsin

4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    2sinide kullanmanda hiçbir zarar yok. 5 6 çeşit madde alanlar var sen 2 tane almışsın dokunmaz yani dert etme spor a devam. antremanlardan sonra 20 25 gr protein almaya çalış. lor peynirinin 100 grmında 19 20 gr protein var ve yağ oranı %1. iyi çalışmalar

Sayfayı Paylaş