L-Carnitine Tavsiyesi

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Buz Mavisi tarafından 25 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Buz Mavisi

Buz Mavisi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Daha önce hiç kullanmadım kilo problemim var şuan 138kiloyum 165 kilodan düştüm toplamda 27kg vermiş oldum yani bu süreci biraz daha hızlandırmak istiyorum çünkü kilo vermem giderek yavaşlamaya başladı hiç ilaç falan kullanmıyorum herhangi bir yan etkisi zararı var mı acaba L Carnitine'in ? Birde hangi marka almalıyım hiç bilgim yok biraz bilgi verirseniz sevinirim.

2. Fatihhaneren

Fatihhaneren Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    100 kilo üstüne pek tavsiye edilmiyor bunun kullanımı

3. Buz Mavisi

Buz Mavisi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bana da 5-10kg fazlası olanların kullanması çok fazla fayda sağlamaz ama sen kullanırsan çok faydasını görürsün dediler. Bence yanlışınız var.
    Bu arada 6 yıllık milli sporcuyum haftanın 7 günü cardio 3 günde kick boks ile uğraşıyorum şuan ki yağ kütlem 19kg görünüyor. Boy 183 Sporla birlikte kullanmanın çok daha fazla etkisi oluyormuş sanırım bu tür yan ürünlere hiç ilgi duymadım protein tozu falan filan bilgim yok bu yüzden o yüzden kesin bilgisi olan biri varsa beni bilgilendirsin lütfen.

Son düzenleme: 26 Şubat 2016
  4. Fatihhaneren

Fatihhaneren Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bende haftanın 3günü kickboks 3 gün vücut geliştirme yapıyorum, benim bilgi aldıgım antrenörler de 100 kilo üstüne tavsiye etmedi

5. taygunuzunay

taygunuzunay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    avcılar
    Prv lcarnitin 3300 tavsiye ederim 1lt olanı nı al ben daha önce multipower falan kullandım fakat aynı etkiy göremedim gerçekten işe yarıyor spora girmeden önce 2kapak alıyorum 30ml felaket bir terleme etkisi yaratıyor bide sporuma 4x20 ip atlamayı ekledim 1haftada 3kilo kadar veriyorum aşırı bir diyette uygulamadan

6. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    power system l-carnitin ya da multipower

Sayfayı Paylaş