L-carnitine kullanmaya karar verdim fakat..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve apocam tarafından 7 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. apocam

apocam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumda dün geceden beri okuyorum o kadar çok şey var ki kafam bi dünya oldu çok karıştı ama sonunda karar verdim L-carnitine alıcam. emin olmak için buraya yazıp sizinde görüşünüze başvurmak istedim.
    yaşım 21 boy 178 kilom 82.
    ben geçen sene 6 ay spor yaptım ve 95 kilodan 80e düştüm. fakat kilo verirken besinlerden kesmek yerine aynen yiyerek devam ettim. hatta et süt yumurta olarak daha fazla yemeye başladım. tabiki bu arada hamurişi ve fazla aburcuburu bıraktım. tamam 6 ayda 15kilo çok değil ama çok güzel ve sağlıklı verdiğime inanıyorum. fakat 4 ay ara verdim spora bu arada sadece yüzdüm ve günlük basket,futbol gibi sokakda spor yaptım. kilom 80de kaldı o dönemde. ardından yeniden başladım ve 5 aydır spor yapıyorum yememde artış söz konusu oldu ve 2 kilo aldım. şimdiye kadar hiç bir ek besin kullanmadım fakat eskiden çok istekli çok dirençliydim. 40dakika cardiyo yapar üstüne ağırlık antrenmanını da çok istekli çıkarırdım. şuan 15 dk cardio yapıyorum üstüne ağırlık çalışıyorum haftada 3gün fakat gücümde o kadar eksilme var ki ne istek var ne direnç. ağırlık kaldırırken uykum geliyor. ayrıca uyku düzenimde kötü. okuldan dolayı.. bu nedenlerden bende lcarnitine alıp sadece sporlardan önce kullansam bana enerji istek ve hafiften kilo vermeme yardımcı olmasını istiyorum. doğru ürünümü seçmişim. aklımda hardline 1000ml sıvı lcarnitine var 69tl ye uygun geldi 33servis. yorumlarda güzel.

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    para tuzağından başka birşey değil net söylüyorum, şekeri 0'la,hamuru 0'la düzenli ağırlık+cardio çalışması yap gayet güzel kilo verirsin

trabzonspor ve apocam bunu beğendi.
  3. apocam

apocam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumları falan okudum genelde l-carnitine kullananlar hep memnun kalmışlar. birde benim için biraz yardımcı olması yeterli. sadece kilo değil antrenman anında istek ve enerji versin biraz. bende baktım böyle bi seçenek var denemeyi düşündüm.

4. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    ben halen daha para tuzağı olduğunu söylüyorum, yıllar önce "ayaz" isimli üyemiz l-carnitine üzerine yapılan bir araştırmayı postlamıştı, deney yapıyorlar 100 denekten sadece 1 tanesinde yağ yakımını hızlandırdığı görülüyor o da %10 oranında...hala almaya kararlıysan birşey diyemem para senin cebinden çıkacak sonuçta...supplement sektörünün en büyük para tuzağıdır l-carnitine, adam diyet yapıyor yanında l-carnitine kullanıyor kilo veriyor ,l-carnitine kullanmasa yine kilo verecek,hem de boşa para gitmiyecek

5. apocam

apocam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yinede bir ürün kullanmayı düşünüyorum en azından deneyeceğim çünkü bayadır araştırıyorum gördüğüm %90 olumlu geldi bana.

hardline karnitin kapsul mü alsam yoksa sıvı mı ona tam olarak karar veremedim. ben sadece antrenman öncesi kullanacağım

Son düzenleme: 7 Mart 2013
  6. cangok

cangok Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Alacaksan multipower 1800mg alabilirsin. Ama almasanda çok bir şey oynamaz. 3 ay l carnitine ve cla kullanan biri olarak cla daha mantıklı. En azından kanındaki insülin miktarı düşüyor. Ama bu tip ürünlerdeki psikolojik faktör çok önemli. Yağ yakımı için en önemli faktör sağlam kardio ve sağlam diyet iradesi thums:

7. trabzonspor

trabzonspor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende kullanıyorum gayet memnunum.

8. Onur09

Onur09 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam ilk başlarda sporda o kadar uzun süre bisiklet kullananlara imreniyordum açıkçası. Ben denediğimde maksimum 15 dakika oluyordu o zamanla alıştıktan sonra düzeliyor ben fazla süre olmadığından 30 dakika başlangıç en az 30 dakika daha bitirişte yapıyorum, alışırsınız merak etmeyin. :)

9. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hocam l carnite kullanmadım aama mhp take of kullandım termojenık harbiden etkisi var ama daha pahalı tabi

Sayfayı Paylaş