L-Carnitine Kullanımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OnuncuTorun tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OnuncuTorun

OnuncuTorun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,
    16 yaşındayım 2 hafta önce iyi bir salonda vücut geliştirme sporuna başladım. Hocam carnitine almam gerektiğini söyledi. Fakat söyle bir durum var ben check up a gittigimde tansiyonum yüksek çıktı baya arastirdilar sebebini bulamayip ergenlikten dediler. Carnitine kullansam bana bir zararı olur mu? Ailem Ve ben cekiniyoruz biraz.

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Ben kasıt arıyorum şuan bu durumdan.Kardeşimsin bu özellikle yağ yakımına yarayan ürünler; yağ yakımında artık öyle bir noktaya gelmiş ki yağ yakımı durmuş,adonislerin/karın kaslarının sertliği vs daha sağlam olsun daha define olayım diye uğraşan insanların başvurabileceği ürünler benim açımdan.O aşamada kullanılmalı.Yani önce bu tarz takviyeler almadan yol katedersin ama bakarsın ki %5'e inerken zorlanıyorsun alırsın denersin.Fakat bu aşamada bu gereksiz.Diyetle,antreman programıyla zayıflanır.Buna değer mi bu paralara şu aşamada?Bunlar hep o hoca denilen arkadaşların kar amaçlı hareketleri.Aldanmayın,asla aldanmayın.

3. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    16 yasindasin zaten metabolizman yeterince hizli calisiyor duzenli beslen kaliteli yasa sporunu yap eger bizlerin yorumlarina onem veriyorsan su an ve cok uzun bir sure siddetle gereksiz..

Lg Smart World

Sayfayı Paylaş