L-carnitine ile beraber kullanılacak kompleks yağ yakıcı önerisi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ADANALI1980 tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ADANALI1980

ADANALI1980 Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar, 1,5 yıldır Fitness tarzında çalışıyorum, ağırlığı ve set sayılarını değiştirmiyorum, amacım spor yapmak ve diri kalmak.. Bu sebeple fitness diyorum.. 4 aydır sporu aksatıp kaloriyi de kaçırdım.. Yağlanma söz konusu oldu. Besin takviyesi olarak diyet yaptığım için sabah protein tozu, spordan 30 dakika öncesi likit amino asit, ve spordan 15 dakika önce likit L-carnitine , antreman sonrası likit amino asit kullanıyorum. Rzamazan'dan önce mümkün olduğunca çok yağ yakmak amacındayım. Spor öncesi l-carnitine nin ciddi faydasını görüyorum fakat daha önce ilgimi çekmeyen ama şimdi denemeye karar verdiğim yağ yakıcıları araştırmaktayım.. Animal cuts, hydrocuts vs gibi ürünler popüler.. Bunların gün başında alınması ve gün boyu yağ yakımını desteklemesi dikkatimi çekti. Fakat L-carnitine ile beraber aşırı yükleme olur mu endişesi içerisindeyim,zira cafein, yeşil çay vs gibi ortak içerikler mevcut.. Benzer kullanım tecrübesi olan arkadaşların katkılarını rica ederim. Selamlar,

Sayfayı Paylaş